Eladó azonnal költözhető lakások (9202 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 202 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35589215)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában igényes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zárt udvari parkolóval eladó. Nyíregyháza szívében kínálo...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73457933)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás a József Attila lakótelepen! ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest IX. k...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (47391926)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (68846278)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64426255)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zöld környezetre, nyugalomra és jó elhelyezkedésre vágysz? Megtaláltad. Eladásra kínálok egy világos, kertre néző, erkélyes l...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64426255)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23514384)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57718234)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, tágas otthon a megújuló Józsefvárosban, 4 szoba, 2 erkély! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, ...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71424284)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, panorámás otthon a megújuló Józsefvárosban, akár azonnal költözhető! Budapest VIII. kerületének egyre népszerűbb, foly...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (79842347)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89293333)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, tágas, napfényes, panorámás otthon a megújuló Józsefváros szívében! Eladásra kínálunk egy 95 nm-es, kiváló ad...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44231359)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (41733499)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. Budapest 9. kerületének egyik leg...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65638654)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (21448338)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***A XII. kerület egyik kiemelt részén, a hegyvidék bevásárlóközpont közelében újszerű, kiváló állapotú földszinti, kertkapcsol...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45843535)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Hangulatos, galériás lakás a XII. kerület szívében eladó! *** Eladásra kínálunk egy 31 nm-es, 3. emeleti, világos és baráts...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23369424)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Fűvészkert szomszédságában, eladó egy 30 m2-es, egyszobás, igen jó állapotú, földszinti lakás. a ...
56 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33188746)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Terézváros városrészében, a Desseffy utca szomszédságában, eladó egy 2. emeleti, 94 m2-es, kétszobás, ...
158 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56636795)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a város szélén! A Duna közelségében eladó egy gyönyörű kétszobás lakás. a város zajától távol, erdőnek tűnő zöld park k...
82 900 000 HUF
1 564 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal