Eladó azonnal költözhető lakások (9169 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 169 db
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (43538333)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében! 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (26192284)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros egyik legkedveltebb és legnyugodtabb részén a Rózsa utcában az idősek otthona közvetlen szomszédságában eladó egy ...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57536933)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületi prémium kertkapcsolatos otthon nagy terasszal, exkluzív lakóparki szolgáltatásokkalBudapest II. kerületének egyik ...
131 900 000 HUF
1 806 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (49457827)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrösön városközpont közeli lakás eladó! Kiváló elhelyezkedésű ingatlan mely befektetésre vagy saját részre is tökéletes ...
37 800 000 HUF
821 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75964543)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában prémium, egyedi, a legapróbb részletekig megtervezett, modern és átgondolt életterekkel még eladók lakás...
126 500 000 HUF
1 304 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (61681347)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 800 000 HUF
821 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57954584)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51778973)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (47323524)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (34954473)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29274483)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49943475)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35977329)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Etele Plázánál eladó 2. emeleti, jó állapotú panellakás. Hangulatos, erkélyes lakás kiváló lokációban a Bikás park közeléb...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (59362226)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges hangulatú, felújított lakás egy történelmi villában - saját kertrésszel és PARKOLÓVAL. Eladásra kínálok egy teljes...
63 200 000 HUF
1 264 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45279834)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76933364)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, galériás, utcai nézetű, emeleti garzonlakás keresi gazdáját a VII. kerületben! ! ! a Városliget szomszédságában, cs...
55 900 000 HUF
1 510 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (97958378)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy azonnal költözhető, modern 3 szobás lakás Oroszlány kedvelt részén! Oroszlányban, a Fürst Sándor utcában, a 2. emel...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (94924646)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól eladó egy 2 szobás, Margitszigetre panorámás lakás a Pannónia utcában! Kérem, ingatlanosok ne keressenek! ! ! !...
79 990 000 HUF
1 454 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43527764)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Stadion mellett szigetelt 4 emeletes társasház 4. emeletén, eladásra kínálunk egy teljeskörű felújításon átesett...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86924367)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt liftes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Tová...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal