Eladó azonnal költözhető lakások (9169 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 169 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (67323938)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az update vip ingatlaniroda KINÁLATÁBÓL: SIÓFOK széplak/ezüstpart határán, új építésű, VÍZPARTI, PANORÁMÁS, medencés lakás ELA...
108 058 250 HUF
1 566 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (95954549)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 519 500 HUF
1 644 605 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (97334489)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az update vip ingatlaniroda KINÁLATÁBÓL: SIÓFOK ezüstpart/széplak határán, új építésű, VÍZPARTI, PANORÁMÁS, medencés lakás ELA...
117 682 500 HUF
1 705 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76672913)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
80 166 000 HUF
1 541 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (26643737)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
104 160 000 HUF
1 627 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (34279462)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
111 018 750 HUF
1 608 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79735378)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának egyik nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy 74 m²-es, földszinti, 3 szobás, azonnal birtokba vehet...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (37743339)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron Vármegye, Győr Kisbácsa eladó három szobás tágas lakás üzlethelyiséggel, két beállóval KIZÁRÓLAG irodánk KÍN...
69 990 000 HUF
972 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (78895281)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bátonyterenye Kisterenye városrészében, kínálunk eladásra egy újszerű tetőtéri téglalakást, melynek irányára 27 000 000 Ft. Az ...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39954747)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ngatlanközvetítőként kínálom eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező, 1. emeleti, azonnal költözhető lakást a XVII. kerül...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45934794)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, használt lakást Budapest 13. kerületének szívében, Újlipótvárosban, ahol a városi élet minde...
140 900 000 HUF
1 853 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19947384)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diplomata negyed szélén a Terézváros szívében, 2 szobás lakás várja új tulajdonosát vagy befektetőjét! Diplomatanegyed szélén,...
83 600 000 HUF
1 326 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37543377)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Stadion utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított, loggiás lakást! További jellemző...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87329624)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Jósaváros, 62 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, liftes társasház 5. emeletén jó állapotban eladó! Főbb paramét...
52 400 000 HUF
845 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (95349833)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem, ritka vételi lehetőség! Pécsett, a Szabadság utca alsó részén, 105 nm-es, 3 szobás, dupla erkélyes, szép ...
83 500 000 HUF
795 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (53763439)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában erkélyes, földszinti 2 szobás lakás parkos környezetben eladó. Energetikai besorolás:E Alapte...
59 500 000 HUF
1 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb lakás hirdetés (94568346)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, de mégis csendes, nyugodt részen, a Honvéd utcában, 62 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29348743)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Uránvárosban, a Páfrány utca középső részén, 54 nm-es, felújított, 2 különnyíló szobás, erkélyes, klímás, bútorozott és gé...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal