Eladó azonnal költözhető lakások (9001 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 001 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633894)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Azonnal költözhető! Eladó az 1916-ban a Ráday család által 50 cm-es mészkőfalakkal épített villa legszebb lakása.  A 2000-es...
269 000 000 HUF
1 992 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93992699)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
A XII. kerület Orbánhegyen, 3 lakásos, kertes, liftes társasházban belső kétszintes (nettó 152 + 101 m2), panorámás, déli fekvé...
499 000 000 HUF
1 949 218 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34715753)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
2 Lakásos sorházi lakás 188 m2 lakórész, 279 m2 saját telek 1 terasz, 1 erkély, garázs, autóbeálló A ház a Duna parthoz közel,...
254 900 000 HUF
1 355 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44396644)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
239 000 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27934884)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők FIGYELEM, ha alkalmi vételt szeretne, akkor ne keressen TOVÁBB! AZONNAL költözhető! ! ! A lakás különlegessége, ...
139 000 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64766697)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, 55 m²-es lakás a IX. kerületben  József Attila lakótelepen  Budapest IX. kerületének kedvelt részén, a Desi Hu...
83 000 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (89559776)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez egy tágas- világos- kényelmes, 2 nagy szobával rendelkező Lakás! ! Debrecenben a Dobozi utcán Kínáljuk értékesítésre ezt a...
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (22138875)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Jósavárosban, Ungvár sétányon, Azonnal Birtokba Vehető, 62 nm-es, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szige...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42229652)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Erdei Tornapálya közelében, Azonnal birtokba vehető, 1+2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, 67 nm-es lakás szigetelt, ...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (79454542)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Privát kertkapcsolatos, 3 szobás lakás prémium környezetben Balatonkenesén Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart közeli r...
122 100 000 HUF
1 938 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (37565487)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton-part közeli, 1 hálószobás lakás eladó a Kenese Liget prémium lakóparkban Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart köz...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24594654)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösmarty tértől pár lépésre, a Belváros szívében eladó prémium saroklakás az v. kerületben, kiváló parkolási lehetőségekkel. ...
249 900 000 HUF
2 940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72772712)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium lakás eladó a Pozsonyi úton! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XIII. kerület szívében, a Pozsonyi úton eladó egy...
144 900 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (13434373)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy felújított, 46 m² alapterületű lakást Budapest csendes részén, a Füredi utcában. A lakás a tízedik emele...
69 500 000 HUF
1 510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72436359)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy minden részletében újragondolt, otthont a Logodi utca legszebb szakaszán. Ez az ingatlan a teljes körű m...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (49732428)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlány központi / kedvelt részén a Dózsa György utcában eladó felújított 50 nm-es, negyedik emeleti lakás! Ha szeretnél egy...
39 500 000 HUF
790 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (79333398)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Azonnal költözhető, gyönyörű lakás nagy terasszal a királynék VÁROSÁBAN Veszprém Újtelep városrészében eladó egy 2022-ben épül...
114 990 000 HUF
1 455 569 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44379399)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (82392649)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53583227)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉS Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, A...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal