Eladó családi ház Budapest (4557 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 557 db
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (15346864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
15. kerület csendes, Újpesthez közeli, zöldövezeti részé eladó 1986-ban épült, két szintes, , DNY-ra tájolt, nettó 187 m2 lakót...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (95253264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan gyönyörű, családi házas környezetben, Mária remetén, csendes mellékutcában, 730 m2 nagyságú telken áll. A 350 m2 na...
449 000 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (26665439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Foglaljon előre! Legyen lépéselőnyben! Fektessen be Budapesten:EXCLUZÍV vendég. Befektetői PROGRAM! ! ! Fedezze fel a lehetőség...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (49963992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy felújítandó 160 nm. Ingatlan Budapest 16. kerületében, egyik legforgalmasabb főútján! Az ingatlan remek lehetőséget k...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (54393643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 8
Rákospalota kedvelt kertvárosi részén eladó egy 320m2-es két szintes családi ház egy nagyságrendileg 600m2 telken, amely egy lé...
229 000 000 HUF
715 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (88645744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy pazar környezetben lévő, felújítást igénylő, kétgenerációs 290m2-es családi otthon a ii/a kerületben. Amely ideális v...
239 900 000 HUF
827 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (44439798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (91785342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 7
Eladóvá vált a 14. kerület Zugló, Mogyoródi útján lévő két generációs ingatlan. a ház földszintjén van az egyik lakás, az emele...
225 000 000 HUF
982 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (75955312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpádföldön 127 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 nm...
169 900 000 HUF
1 337 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32446596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 5
Kényelem, minőség, elegancia, modern technológia! Ezeket keresi legújabb otthonában? Ne böngésszen tovább, megtalálta! A The ...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (45437368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 14
Eladó családi ház Budapest XII. Ker. Kútvölgyi út Mi teszi különlegessé ezt az ingatlant? -Tökéletes több generációnak: Külön...
829 000 000 HUF
1 381 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94657138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 5
Ritkaság a Római part mellett! Eladó egy háromszintes, önálló családi ház 732 nm-es telken. Az utca felől kőburkolatú előkerten...
510 000 EUR
1 014 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (22238638)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 5
Római part mellett! Eladó egy önálló, belső két szinten 180 m2 lakótéren 5 szobás, duplakomfortos, 80-as években éépült, a pinc...
510 000 EUR
1 014 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (24933482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen önálló, körbejárható családi ház eladó külön garázzsal! Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! 180 Nm lakótérrel r...
505 000 EUR
1 004 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44274252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó Aranyhegyen, kivételes panorámával, egy 1100 nm-es ősfás telken elhelyezkedő, jó állapotú, háromszintes, 420 nm-es, 8+1 f...
319 900 000 HUF
761 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47347898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1286 m2
Szobaszám: 5
Ez a családi ház tökéletes választás mindazok számára, akik egy csendes, zöld övezetben, mégis minden kényelmet biztosító ottho...
330 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (85643866)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Ürömhegyen Ürömhegyen eladó egy felújítandó, 130 nm-es, háromszintes családi ház egy több, mint 2000 nm-es te...
199 000 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (92495374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Budapest XXII. kerületében, Budafokon eladó egy 3 szintes, 330 m2 lakóterű + 150m2 pinceszintes családi ház, ami két generáción...
390 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32267795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Megvételre kínálom a Budapest, 3. kerület, Csillaghegy területén lévő 3 szintes, több generációs, 200 m2-es családi házat. a Du...
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (98485246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budaliget, on a 998 square meter plot (Lke-2/SZ-10), a 160 square meter family house (2010)for SALE*-*Near the Gustave Eiffel F...
249 900 000 HUF
1 470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal