Eladó családi ház Érd (755 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 755 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43379373)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érd közkedvelt Parkvárosában, csendes, aszfaltozott utcában, távol a nagyforgalmú utaktól, mégis mindössze 2,...
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (13712271)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 5
Érd egyik legkeresettebb részén, Fenyves–Parkvárosban kínálunk megvételre egy egyedi térkialakítású, nagy belmagasságú családi ...
190 000 000 HUF
945 273 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27449571)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Prémium minőség! *** Érd, Fenyves parkváros tetején kínálunk eladásra egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósított...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59545388)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 3
Érd, Vincellér utcai lakóház! Érd közkedvelt részén eladó egy felújítandó, földszintes családi ház, csinos telken! Tégla falaz...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (89829677)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Érden, a prémium Fenyves lakópark exkluzív környezetében kínálunk megvételre egy 2008-ban épült, kifinomult stílusban megvalósí...
235 000 000 HUF
1 098 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (98937343)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Érden egy kivételes adottságokkal rendelkező, 140 m2-es, kétgenerációs családi ház! +40m2-es Üzlethelyiség! ! ! Az inga...
147 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93297336)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 5
Modern, családi ház – még személyre SZABHATÓ! Érdi Városliget-Papi földek szomszédságában. Ha olyan otthont keresel, amit m...
145 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (79157573)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS** Érd egyik legkedveltebb részén, Parkvárosban kín...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (24823469)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS**Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban** ...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (46453224)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS** Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban*...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81842348)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67234427)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, földh...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72323379)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 378 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Érden eladó többfunkciós ingatlan! Lakóhely és vállalkozás egyben. a földszinten egy bevezetett autómosó gumi és autó szerviz...
175 000 000 HUF
462 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15737547)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Érd centrum közelében 400 nm, exkluzív belső terek! Érd centrum közeli, mégis nyugodt részén kínálunk megvé...
210 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (42515661)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Érd tusculánum, csendes utcájában - új építésű családi ház - átgondolt tervezés, igényes ÉPÍTÉS - csendes zöld környezet - asz...
154 800 000 HUF
985 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (96434628)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Érden szeretne lakni! Ez a családi ház jó választás, akár nagyobb családoknak is! Parkváros remek helyén, aszfaltos út mellett...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (84547328)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban** eladó egy **új építésű, nappali + 4 szobás, önálló családi ház, garázzsal**, m...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (24977944)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tetőtér-beépítéses családi ház Érden, zsákutca végén! Várható birtokbaadás: 6 hónap! Érd nyugodt, családbarát részén ...
95 000 000 HUF
904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67736763)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1000 m2