Eladó családi ház (48507 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 507 db
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (12925484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Budapest XXI. kerületében, Csepel-Kertváros csendes, rendezett környezetében ezt a kertes, körbejárható család...
109 000 000 HUF
726 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (76371195)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** II. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, II. kerületének Pesthidegkút-Ófa...
124 900 000 HUF
1 178 301 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (89496769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen, kiváló elhelyezkedéssel új építésű lakás eladó! Vecsés Felsőhalom városrészében, a Market Central és az InterSpar kö...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (46744359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
Csendes környéken eladó egy 100 nm-es, 3 szobás családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálok egy jó állapotú, tágas családi háza...
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (77266494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37522587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Nyulas városrészen eladó egy 300 nm-es háromszintes családi ház, 390 nm-es telekkel. Az ingatlan 1985-ben épült tégláb...
174 900 000 HUF
583 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vászolyi családi ház hirdetés (45534267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 4
+++ Vászolyban tájpanorámás családi ház +++ Megvételre kínálom a Balaton felvidék ékszer dobozában vászolyon ezt a tájpanorámá...
209 900 000 HUF
1 399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (13372557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 3444 m2
Szobaszám: 7
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176483 hivatkozási számú miskolci családi ház. A misk...
159 900 000 HUF
615 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57134664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét Belsőnyírben egy teljes körűen felújított, rövid határidővel költözhető családi ház. Ideális választás mind f...
42 500 000 HUF
643 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (65943673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
​Kecskemét legkedveltebb városrészében eladó egy új építésű családi ház. Foglalja le most és 2026 nyarán már az iskola kezdés ...
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44356354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54728349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye Kecskemét Petőfivárossal szemben Felsőszéktón, 106, 8 m2-es új építésű téglaház, 16, 6 m2-es fedett terass...
85 990 000 HUF
811 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (51468737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 228 m2
Telekterület: 9386 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Kecskemét-Hetényegyháza Miklóstelepi részén eladásra kínálunk egy tégla építésű, hőszigetelt, 2004-es évben épült, 262nm-es has...
119 900 000 HUF
525 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (27337895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szolnokon egy 120 nm-es családi ház, 461 nm-es telken, 3 szoba + nappali, nagy konyha + étkező, 2 fürdő és egy kis kedves...
47 900 000 HUF
399 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37463375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 334 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét belváros peremén egy csendes, nyugodt utcában eladásra kínálunk egy 302nm telek területtel rendelkező körbekerített, ...
150 045 000 HUF
449 236 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (98726446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy kétszintes, 140 m2-es családi házat. a telek területe 1349 m2. Az ingatlan ...
48 999 999 HUF
349 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (32537854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1990 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó a strandfürdő közelében - Füzesgyarmaton. Ár: 16 700 000 Ft. Alapterület: 91, 5 m2. Telek mérete: 1990 m2. Sz...
15 990 000 HUF
175 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43149515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 7
Eladó Csongrád-Csanád megyében Szentesen egy emeletes, tetőtér beépítéses, kertes családi ház és ugyanazon a telken elhelyezked...
85 000 000 HUF
472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (64774669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség! Békés vármegye, Békés város belvárosi részén eladásra kínálom az alábbi ingatlant. a polgári jell...
59 600 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (55482497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Gyulán több generációs, összesen 180 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan közel a várfürdőhöz, 716 nm-es telken helyezkedik el....
69 000 000 HUF
383 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal