Eladó családi ház (48492 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 492 db
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (93278387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1848 m2
Szobaszám: 3
Bizonyos feltételekkel, de hitelezhető, modern indusztriális stílusú, természet ölelésében elhelyezkedő, panorámás otthon Biato...
75 000 000 HUF
646 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lesencetomaji családi ház hirdetés (29643293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2439 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Lesencetomajon, a Balaton északi partján! Ha nyugalomra, természetközelségre és energiatakarékos otthonra v...
140 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (47599734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1601 m2
Szobaszám: 3
Szabadbattyán központjában eladó egy vegyes falazatú (vályog és tégla) családi ház, amely 1601 négyzetméteres telken áll. Az in...
70 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43477789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Balaton déli part, Siófok, 220 m2 társasházzá alakított 2 lakóegységes családi ház eladó. a földszint + tetőtér kialakítású ing...
255 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (12347547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 45 km-re, Adonyban modern házak között kínálok megvételre egy új építésű földszintes önálló családi otthont. a háza...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (38233635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 3
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál felújított családi házat Sümegen.  Az Ingatlan Presszó által kínált 3 szobás sümegi családi...
45 000 000 HUF
616 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (46563276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 6
Gyönyörűen gondozott, hatalmas szeparált kerttel rendelkező jó állapotú családiház Szada Fenyvesliget lakóparkban. Kertben fúr...
250 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórágyi családi ház hirdetés (78819632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Mórágyon csendes környezetben átlagos állapotú családi ház eladó. A házban konyha-étkező, fürdő WC-vel, 3 sz...
13 000 000 HUF
130 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (95742637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson a városközpontban egy családi házat az aláb...
18 300 000 HUF
265 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (82973214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 3
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 100 m2-es, 3 szobás családi házat! - Heves v...
16 990 000 HUF
169 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői családi ház hirdetés (41999578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 6088 m2
Szobaszám: 3
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174602132 számú Csemő-Zöldhalomban található zártkerti 88 m2-es családi HÁZat. Eladó...
61 900 000 HUF
703 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59798357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy kívülről átlagos, belülrő...
19 900 000 HUF
180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (79464499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lé...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (39449285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Medves-hegység között elterülő Mátraterenyén kínálunk eladásra egy 3 szobás, felújítandó állapotban lévő családi h...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (94688954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Bükkszék gyógyüdülő faluban kínálunk eladásra egy 240 nm-es, 3 szintes, 6 szobás, jó állapotban lévő családi házat! Az eladó ...
52 900 000 HUF
220 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (39299964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 78 nm-es, 3 szobás, átlagos áll...
33 900 000 HUF
434 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (61387395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3139 m2
Szobaszám: 3
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy ízlés szerint felújítandó állapotban...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (36884766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 70 nm-es, 3 szobás, összközműve...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (74898591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 98 nm-es, 3 szobás, összközműve...
23 900 000 HUF
243 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtárkányi családi ház hirdetés (91444551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 7
A Bükk hegység kapujában, az Egertől 6 km-re fekvő Felsőtárkányban kínálunk eladásra egy különleges adottságokkal rendelkező, a...
170 000 000 HUF
894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal