Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (615 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 615 db
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (43312431)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunmajsán 125 m2-es családi ház 898 m2 telken melléképülettel eladó! Az ingatlanban 4 szoba, nappali, ...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (33767543)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyháza központjában, 52 m2-es, vegyesfalazatú, felújítandó, külső házrész eladó! Az udvarban összesen 3 család lakik,...
6 900 000 HUF
132 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (35292482)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4046 m2
Szobaszám: 2
Pálmonostora külterületén 4046 m2 területtel, jó szerkezeti állapotú, de felújításra szoruló, 200 m2-es lakhatásra és vállalkoz...
12 900 000 HUF
64 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (43775899)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunavecsén (Fejér megye, Dunaújvárostól kb. 16 Km) Fejér vármegye csendes, zöldövezeti részén, a Duna bal pa...
19 900 000 HUF
218 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikériai családi ház hirdetés (47347529)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1315 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Csikéria, kétszintes családi ház eladó. Az ingatlan tégla falazattal, beton alapra épült. a földszinten talál...
17 000 000 HUF
94 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (54933117)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1631 m2
Szobaszám: 3
Ára: 23. 000. 000 Ft Jánoshalma csendes utcájában eladó egy 1631 m²-es telken elhelyezkedő, 131m² alapterületű családi ház. Az ...
23 000 000 HUF
175 572 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (98914734)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 3
Referenciaszám: #NH1948 Infó: Beke Arleta Befektetők figyelem! Ingatlan telek áron, Halas Felsőváros részén! Kiskunhalas egy...
22 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (61392998)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Kózház utcában eladó nappali+3 szobás családi ház! Legfontosabb paraméterei:- Teljesen elkerített - Frissen felúj...
15 500 000 HUF
206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (58426735)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Csengőd egyik csendes utcájában 46 m2-es családi ház eladó. a felújítandó, vegyes falazatú ingatlanban kiala...
9 900 000 HUF
215 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (46173226)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 2161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ár: 28. 000. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun vármegye Vaskút községében a főutcán egy vegyes falazatú két generációs családi ház. ...
25 000 000 HUF
11 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (54763719)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 158 m2
Szobaszám: 1
Kis ház a központban! Praktikus megoldás Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós központjában, Bács-Kiskun vármegye területén eladó ...
15 900 000 HUF
454 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (88274567)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 4
Nagy családi ház eladó Dunapatajon ritka lehetőség ezen az áron! Ha tágas otthont keres megfizethető áron, érdemes megnéznie ...
21 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (89313722)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon családi ház eladóA 87nm-es ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal és 1960-as é...
18 000 000 HUF
206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (74837214)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Kisszálláson egy felújításra szoruló családi házat. Az ingatlan 50 nm-es és 1226 nm-es...
10 200 000 HUF
204 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54224436)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Kózház utcában eladó nappali+3 szobás családi ház! Legfontosabb paraméterei: - Teljesen elkerített - Frissen fel...
15 500 000 HUF
206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (48498843)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 110 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, kam...
22 990 000 HUF
209 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (36378758)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3589 m2
Szobaszám: 3
Solton 3 szobás, felújítandó családi ház eladó! Az ingatlan felújítása elkezdődött, de még nincs lakható állapotban. Jellemző...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi házrész hirdetés (44234722)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 1
Kiskőrös központjában eladásra kínálok egy 35 m2-es, jó adottságokkal rendelkező házrészt, amely kiváló lehetőség első lakásnak...
14 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal