Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (620 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 620 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (74332215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 2006-ban épült, 149 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla szerkezetű. Tal...
19 990 000 HUF
134 161 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szanki családi ház hirdetés (45629475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 3
Referenciaszám: #NH1933 Infó: Beke Arleta Szank központjában 2 szobás családi ház eladó! Szank központjában eladó ez a család...
21 990 000 HUF
241 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (25224338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 85 nm-es felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha,...
3 900 000 HUF
45 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43477873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten eladó egy 50 m2-es kellemes hangulatú ház. Főbb jellemzői: - 299 m2-es önálló telek - 50 m2-es ház cseréptetővel ...
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (74595673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2121 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecelen kínálok eladásra egy 90 m2-es családi házat, valamint egy önálló 55 m2-es melléképületet, melyek akár két generáció egy...
24 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (32135792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén eladó egy hangulatos kis parasztház jellegű, vegyes falazatú, azonnal költözhető család...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (11795973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 1
Referenciaszám: #NH1931 Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas Kopolyai út elején felújított 1 szobás ház nagy telekkel! Kiskunhalas...
17 990 000 HUF
514 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (38169454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 253 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hercegszántó, felújítandó, azonnal átvehető, 110 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 1980-ban épült, tégla f...
23 000 000 HUF
209 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (79956933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3755 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Gara településen eladó egy hangulatos családi ház nagy telekkel. Az ingatlan 149 négyzetméteres alapterülette...
17 700 000 HUF
118 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (21515714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal költözhető,  112 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba megtalálható kettő...
15 990 000 HUF
142 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83398432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Mártírok útján a városhoz közeli elhelyezkedéssel, eladó egy 50 m2-es felújítandó ház. -Belterületi ingatlan, m...
21 400 000 HUF
428 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (49749638)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 3
Soltvadkerten a Bócsai úton, 1119 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 3 szobás, központi fűtéses, részben felújított családi ház...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (54789587)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 2
Baja belvárosában 41 m2-es 2 szobás udvari lakás polgári stílusú társasházban eladó. a rendezett társasházban összesen 9 lakás ...
18 000 000 HUF
439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Páhi családi ház hirdetés (78663433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Páhi községben 1970 körül, vegyes falazatból épült 106 m2-es családi ház. Sarki elhelyezkedésű, a központtól 5 perc sét...
18 900 000 HUF
178 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?