Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (615 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 615 db
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (66973923)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1554 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Felsőszentiván csendes, egyirányú utcájában kínálunk megvételre egy 110 m²-es családi házat, mindössze...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (63231464)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod, csendes, nyugodt utcában 57 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú, pala tetős ingatlanban találha...
6 900 000 HUF
121 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Újsolti egyéb ház hirdetés (95469463)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2874 m2
Szobaszám: 3
Vidéki nyugalom, saját gazdaság lehetősége? Tanya eladó Újsolt és Solt között! Ha eleged van a város zajából, és egy nyugodt, ...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátyai családi ház hirdetés (17773546)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Bátya községében egy családi házat kínálok eladásra. Az ingatlan beton alapra, tégla falazattal épült....
24 900 000 HUF
249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (94523727)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyházától 5 km-re, Selymesben, 36 m2-es, beton alapon, téglaépítésű, 1 szobás, lakható, téliesített, alápincézett ház...
14 900 000 HUF
413 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (39382148)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1266 nm-es telken 100 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2, 5 szoba,...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (39883721)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Bácsalmás városban egy családi házat. Az ingatlan 137 m2. -Es és 1169 m2. -Es telken h...
13 500 000 HUF
98 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (27265388)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos ház Lajosmizse. Csendes utcájában! Eladásra kínálunk egy 82 m2-es téglaházat Lajosmizse csendes utcájában. Az ingatl...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (63758623)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 3
Bugac csendes utcájában dupla telken családi ház eladó! Jellemzők: - 3 szoba, konyha, fürdőszoba, spájz, - összkomfortos ( víz,...
17 900 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36938799)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44456923)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
11 990 000 HUF
123 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (23475775)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosának közvetlen szomszédságában eladó egy 48 m²-es, vegyes falazatú, felújítandó házrész. Az ing...
12 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (49638266)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében Kalocsa városában, a Dózsa György utcában eladásra kínálom a következő ingatlant. a vegyes falazatú csa...
17 900 000 HUF
139 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal