Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1076 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 076 db
Eladó Bácsszőlősi családi ház hirdetés (64327492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 3587 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsszőlős külterületén családi ház eladó. Az ingatlan tulajdoni lap szerint Bácsszőlős külterületén v...
30 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (31948845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Garán 104m2-es családi ház eladó! Az ingatlanban található 3 szoba, konyha, étkező, spájz, fürdő, wc, e...
20 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (59467373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1611 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán egy családi házat. Az 1960. -As években tégla falazattal épült ingatlan 128nm-es...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (77983623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Csávolyon 113 m2es családi ház eladóA főút mellett elhelyezkedő ingatlan az 1940-es években épült vegye...
15 800 000 HUF
139 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (71443339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
Eladó vályogcsaládi ház tasson 1060 nm telek, 80 méterre a KISKUNSÁGI-FŐCSATORNÁTÓL Tass egyik legkedveltebb részén, a Kiskuns...
22 000 000 HUF
448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (93993427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kunfehértó, Jókai utcában, felújítandó, 57 nm-es ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy szoba...
13 990 000 HUF
245 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (58577233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 917 m2
Szobaszám: 2
Ha szeretnél a városhoz közel maradni, de mégis saját, csendes „mini birtokra” vágysz, akkor ez a 2020-ban újjáépített, 46 m2-e...
15 900 000 HUF
345 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (73363957)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Igényesen felújított, kiváló statikai állapotban lévő család...
34 000 000 HUF
263 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (35673827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, összközműves, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, na...
14 390 000 HUF
143 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (45774649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan Mélykút város belterületen, a központtól keletre 1 km-re fekszik, környezete rendezett, családi házas beépítésű. ...
8 900 000 HUF
52 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (89594229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Rávágy tér közvetlen közelében található, önnálló, felújított családi ház! HITELEZHETŐ-ALKUKÉPES! Az in...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (21444258)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyházától 4-5 km-re, a Bugaci út környékén, felújított, vegyesfalazatú, 60 m2-es, 2 szobás külterületi ingatlan, 8065...
33 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (94449438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 2
33 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (71572399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 2305 m2
Szobaszám: 4
Bajától ~8 km-re Sükösd központjában eladó 143 m2-es családi ház 2305 m2 telekkel, csatorna parti elhelyezkedéssel, igény szeri...
28 500 000 HUF
199 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.