Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1077 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 077 db
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (14653294)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács -Kiskun vármegye, Bácsalmás csendes utcáján 466 nm- es telken 1980-as években épült 90 nm-es, felújított családi ház részb...
25 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (64354494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m² alapterületű, jó állapotban lévő családi ház Dunaegyháza szívében. Ez a vályogból épült otthon nem csak meleg...
29 490 000 HUF
421 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (37496328)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunfélegyháza Felsőgalambos városrészen családi ház eladó! Az ingatlan a Bugaci kereszteződés közelében...
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (44353477)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási ikerház hirdetés (76432341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 341 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központhoz közel, 86 nm-es, felújítás alatt álló ikerház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú. Talál...
12 500 000 HUF
145 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (87142943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun megye Baja, homokvárosi részén eladásra kínálok egy tégla családi házat! Az ingatlanban kialakításra került három s...
28 900 000 HUF
412 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (25599677)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Bácskiskun Vármegyében eladó egy 899 négyzetméteres telken egy 125 négyzetméteres felüjítandó családi ház. Az épület csendes kö...
31 990 000 HUF
255 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (64849752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (33333344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1277 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunhalas frekventál részén eladó egy két szobás, 105nm-es tégla építésű felújítandó lakás, amely egy v...
24 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Géderlaki családi ház hirdetés (77435645)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2907 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Géderlak községében eladásra kínálok egy ingatlant. a családi háznak a hasznos alapterülete 101 m2, me...
14 900 000 HUF
147 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (35457752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunavecse csendes, barátságos részén eladó egy, korszerűsítésére váró, de jó adottságokkal rendelkező ház. Az ingatlan tágas te...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (73593332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Katymár csendes, rendezett utcájában eladó egy 55 m²-es, felújítandó családi ház 705 m²-es telekkel. Az ingat...
13 000 000 HUF
236 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (91754943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kunbaja csendes, nyugodt részén eladóvá vált egy 82 m²-es, felújítandó állapotú családi ház, amely egy 1066 m...
3 800 000 HUF
46 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (38525268)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye csendes településén, Bajaszentistvánon eladó egy felújított, 62 m²-es családi ház. Ez a vegyes építésű ingatl...
24 200 000 HUF
390 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (63333347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Akasztó csendes, nyugodt utcájában eladó egy 1077 m²-es telken fekvő, jó állapotú, 3 szobás téglaépítésű ...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (49389611)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1878 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Akasztó csendes utcájában eladó egy három szobás (90nm-es) teljesen felújított, ám még befejezésre váró h...
15 500 000 HUF
172 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (49258252)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskőrös egyik csendes utcájában kínálok megvételre egy 2 szobás, gondosan karbantartott családi házat. ...
25 500 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (63244265)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENÉS! 14. 900. 000. -Ft helyett 13. 900. 000. -Ft! Dusnok központjában családi ház eladó. 4 Szoba, 2 fürdőszoba, melléképület. Azonnal birtokba vehető.
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (22378279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tiszakécskén, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 731 nm-...
29 500 000 HUF
536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (92574814)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske központjához közel részben felújított családi ház eladó! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kiváló elhelyezke...
27 900 000 HUF
293 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?