Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1077 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 077 db
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (37346424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (21188373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 2298 m2
Szobaszám: 4
Tiszaalpáron a várdombtól nem messze felújítandó családi ház eladó! A hátsó kertből csodás panoráma nyílik a Nagy-tóra. Ideál...
26 990 000 HUF
259 519 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (46589585)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpáron a Holt-Tiszához pár száz méterre, 1995-ben épült, 70 m2-es, 1 + 2 fél szobás, beton alapon vályogház, 1770 m2-es t...
29 500 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (24376494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar településen 1480 nm-es telken 145 nm-es felújítás alatt lévő családi ház eladó. Kialakításr...
22 000 000 HUF
151 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (85733962)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Bácskiskun Vármegyében eladó egy 899 négyzetméteres telken egy 125 négyzetméteres felüjítandó családi ház. Az épület csendes kö...
29 900 000 HUF
239 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (41436497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Kis ház Nagy telken a Ceglédi úton! Eladásra kínálunk egy 41m2-es felújított házikót a Ceglédi úton Kecskeméten! Az ingatlan eg...
34 990 000 HUF
853 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újteleki családi ház hirdetés (72775469)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2977 m2
Szobaszám: 3
Újtelek csendes, rendezett utcájában eladó egy 112 m? -Es, kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, hatalmas telekkel! A ...
14 900 000 HUF
133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54437489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2
**Kizárólag a house36 KÍNÁLATÁBAN! *** Kiváló befektetés akár lakhatás céljára, akár építési telekként! Hívjon, ne maradjon le ...
21 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (34989784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten az Erzsébetvárosban eladó, egy 130 m2-es telken lévő, 2023-ban felújított, 68 m2-es, 2 szobás saját kerttel rendelk...
27 000 000 HUF
397 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98224167)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét - Kósafalu városrészben egy 65 m2-es, felújítandó családi ház, 996 m2-es telken. Főbb jellemzők: -Radiátoros ...
29 900 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (27781779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza, Selymes részén teljesen felújított kis ház eladó! Jellemzők: 30 m2-es fő épület, másfél szoba 12 m2-es mel...
31 300 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (29129246)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 2
Tiszaalpáron eladóvá vált egy 67 m2-es, 2 szobás családi ház, 527 m2-es önálló TELKEN! Jellemzők : -tégla alapon, vályog-vegy...
23 900 000 HUF
356 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (52341787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Bácsalmás frekventált részén eladóvá vált egy nagyméretű, kisebb részben felújított, vállalkozásra is kiv...
17 490 000 HUF
62 464 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (52488812)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
29 900 000 HUF
239 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97494423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
29 900 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (31136839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
31 300 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (24379357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
31 300 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi családi ház hirdetés (39723829)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméttől 48Km-re, Kiskőröstől 10Km-re,  Tabdi központjában 1022m2 rendezett telken, 83m2-es 3szoba-konyha-étkezős, fürdőszo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (75273554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Mélykúton 1654 nm-es telken 200 nm-es felújítandó, rengeteg lehetőséget rejtő családi ház eladó. Kialakít...
6 500 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal