Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1072 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 072 db
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (73174224)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Amerikai-konyhás, világos és tágas étkező-konyhával rendelkező 98 m2-es hasznos alapterületű saját belső udvaros ingatlant kíná...
34 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (74915647)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16152431)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Borbáson kínálok megvételre egy nettó 100 nm-es félkész családi házat 1439 nm-es telken. a jól átgondolt alaprajzzal ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (74422345)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Több lehetőséget kínáló ingatlan eladó Lakiteleken! Eladó Lakiteleken egy 1165 m²-es telken fekvő, több célra hasznosítható ing...
33 500 000 HUF
471 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (73167848)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó házrész Baja belvárosában – saját igényre alakítható! Eladásra kínálunk egy építés alatt álló, 62 m²-es házrészt Baja b...
16 500 000 HUF
266 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (49245474)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, város szélén, egy portán elhelyezkedő, két darab családi ház eladó. a régebbi épület 44 nm-es, vegye...
4 990 000 HUF
49 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (83353947)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (31337523)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Csávolyon kínálok megvételre egy 119 nm fűtött alapterületű családi házat, amely egy 465 nm-es, könnyen karbantartható telken h...
13 900 000 HUF
116 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33395543)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt külterületi részén, a Ladánybenei útról nyíló Fenyves utcában eladó egy 1400 m²-es telken fekvő, 80 m²-es tan...
29 800 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunadacsi családi ház hirdetés (18562917)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmiklós mellett, azonnal költözhető 3 szobás családi ház eladó! Buszmegálló közel van! Akár kétgenerációssá ALAKÍTHATÓ. ...
24 900 000 HUF
207 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (35373741)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Borota településen 1044 nm-es telken 135 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, kony...
10 900 000 HUF
80 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27476328)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23784348)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában a Kanyar utcára néző ablakokkal eladó egy felújítandó családi ház garázzsal és saját kis udvarral. Jel...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (64623321)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos otthon Ágasegyháza csendes utcájában! Ágasegyháza nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy 2005-ben épül...
31 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (53974487)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó 65 nm felújított ház 499 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, nappali, fürdő, wc, konyha- melléképületben kaz...
34 500 000 HUF
530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (39488437)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (66973923)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1554 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Felsőszentiván csendes, egyirányú utcájában kínálunk megvételre egy 110 m²-es családi házat, mindössze...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (63231464)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod, csendes, nyugodt utcában 57 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú, pala tetős ingatlanban találha...
6 900 000 HUF
121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (33291229)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1963 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas Alsóvárosban hangulatos családi ház eladó! Kiskunhalas alsóvárosi rész...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal