Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig (1409 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 409 db
Eladó Dunaszentbenedeki családi ház hirdetés (32978267)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1633 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunaszentbenedeken családi ház eladó. Kalocsa 10 Km, Paksi új híd 6 Km, Duna-part 1Km, jó fürdés lehetőség! Bölcsőde, Óvoda, Fogorvos, Háziorvos, Bolt, Posta, megtalálható!
19 500 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (23752334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető,  88 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba...
20 490 000 HUF
232 840 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (32699329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Nagybaracskán – tágas telekkel, csendes környéken. Nagybaracskán eladásra kínálok egy 120 m²-es,...
19 000 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (77935579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1402 m2
Szobaszám: 2
Akár babaváró kölcsönnel is elérhető! Akasztó településen, 1402 m2 telekterületen 65 m2-es, 2 szobás, felújítandó családi ház...
9 900 000 HUF
152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (72346968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegyében, Kalocsa városában, a 48-as utcában egy családi házat kínálok eladásra. Az ingatlan beton alapra épült...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (28344853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Családi ház AKASZTÓ Eladásra kínálok egy 58nm-es családi házat Akasztó központi rèszèn, egy csendes kis utcában. Az ingatlanho...
11 900 000 HUF
205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (53469993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 110nm-es, 4 szobás, sváb építésű családi házat Csátalján, mely 752nm- es telken található. A lakótérben 4...
8 500 000 HUF
77 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (44837473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Kis ház Nagy telken a Ceglédi úton! Eladásra kínálunk egy 41m2-es felújított házikót a Ceglédi úton Kecskeméten! Az ingatlan ...
34 990 000 HUF
853 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (39357849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza egyik legkeresettebb városrészében, Kossuthvárosban kínálok megvételre egy 534 m²-es telken elhelyezkedő, 76 m...
44 500 000 HUF
585 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (34572358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1770 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Alakítható és igény szerint bővíthető jó szerkezetű családi házat kínálok eladásra Tiszaalpáron, csendes nyugodt utcában. A há...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (74592948)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! ! ! Eladó egy csodálatos, napfényes ingatlan Tiszaalpáron, amely tökéletes választás lehet azok...
34 990 000 HUF
265 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási családi ház hirdetés (42316728)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 4
Tégla, jó szerkezetű családi házat kínálok eladásra Kiskunfélegyházától bő 10 kilométerre Petőfiszálláson a falu egyik csendes,...
38 500 000 HUF
409 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (46944583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői:- 70 nm lak...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (76743447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (22135233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy szerkezetkész, 90 nm-es családi ház, amely remek lehetőséget kínál a saját ott...
16 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (87485347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (43439976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63474973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, összközműves, 58 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan tégla alapra épült...
7 990 000 HUF
137 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátmonostori családi ház hirdetés (34492716)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1563 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 15 500 000 huf értékű ingatlan Bács-Kiskun megyében, Bátmonostoron. Ez egy 86 négyzetméteres ház, amely 1 563 négyzet...
13 900 000 HUF
161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (73217837)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bács-Kiskun megyében, Dávodon egy 70 négyzetméteres, 3 szobás, vegyes falazatú családi ház, mely 1949-ben épült. Az ingat...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.