Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig (1409 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 409 db
Eladó Lajosmizsei házrész hirdetés (74383557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 2
Lajosmizsén főúthoz közel 2 szobás családi ház eladó! Jellemzői: - Telek 357 m2 - Alapterület 104 m2 - 2 szoba -konyha -fürd...
22 700 000 HUF
454 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (33623743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1221 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Tiszaalpár központjában! Közvetlenül a központban kínálok eladásra egy 121 m²-es családi házat, amelyhez ga...
31 900 000 HUF
263 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (77254497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1834 m2
Szobaszám: 3
Bugac főútján eladó egy 72 m2-es családiház 1834 m2 telken. Bekerített, gazdálkodásra alkalmas porta, kedves, ligetes előkert...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (59136597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 126 m2
Szobaszám: 2
Belváros szívében, csendes utcában eladásra kínálok egy kis házat, amely közös udvaron belül található az alábbi paraméterekkel...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (84932995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3210 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye Kiskőrösön eladásra kínálok, egy 3210 m2-es telken, 2 önálló egységgel rendelkező lakóingatlant. Az 1950-e...
32 990 000 HUF
221 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (54727849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű Kádár-kocka Tiszakécskén, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megye kedvelt településén...
29 500 000 HUF
364 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (85433879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Kiskunfélegyháza városközpontjához közeli utcafronti házrész eladó! a 117 nm-es ingatlan a város központban ...
29 500 000 HUF
252 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (47848245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Tiszaalpár szélén eladó egy igazi különlegességnek számító 76 m2-es, 2 szobás, összközműves, hangulatos, önálló családiház. Id...
39 900 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (61842225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai egyéb ház hirdetés (73235451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 2050 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Bócsa külterületén felújított, hangulatos tanya eladó! A betonúttól mindössze 1 km-re található, 133 m2-...
39 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (64453537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 2
Kerekegyházán. Jó helyen, jó ÁRBAN! Eladó Kecskeméhez 20 km-re, Kerekegyháza központjához közel, kis forgalmú aszfaltozott utcá...
34 800 000 HUF
511 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27355398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Muszály városrészben található, jó állapotú, egyedi gázfűtéses családi ház, szerelőaknás, 3 állásos garázzs...
26 900 000 HUF
363 513 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38964757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
A Petőfi Sándor utca közelében, egy közkedvelt, csendes utcában eladó egy 75 m²-es lakóterű családi ház. Főbb jellemzők: Külső...
39 900 000 HUF
532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (73359673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Lehetőség a saját elképzelések megvalósítására! Eladó egy 125 m²-es, erősen felújítandó családi ház Bajaszentistvánon, nagy mé...
16 900 000 HUF
135 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (12549994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (17777714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy 2023-ban épült, félkész családi ház. a telek összterülete 846 m², melyből 169 m² közös használatú út. a telken egy be...
41 900 000 HUF
465 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskei családi ház hirdetés (58173533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1495 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Miske, csendes, nyugodt környéken, 183 nm-es családi ház eladó. a ház 1972-ben épült, beton blokk és tégla sz...
19 990 000 HUF
109 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (63434344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Petőfi Sándor utca közelében, közkedvelt csendes utcában eladó egy 75 nm lakórésszel rendelkező családi ház. Az ingatlan főbb ...
39 900 000 HUF
532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44963485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, megvételre kínálunk egy 140 nm-es családi házat Tiszakécske városában. a ház közel a központhoz egy sarki...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal