Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig (1409 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 409 db
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (77973393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Kiskunfélegyháza városközpontjához közeli utcafronti házrész eladó! a 117 nm-es ingatlan a város központban ...
29 500 000 HUF
252 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (92753649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Eladó nagy családi ház Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, közel a központhoz, sarki telken, kizárólag az OTP Ingatlanpont kíná...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (59554739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (77635844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunmajsán 125 m2-es családi ház 898 m2 telken melléképülettel eladó! Az ingatlanban 4 szoba, nappali, ...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (92623678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes utcájában az 1990-es években, zsalukőből (zsalupresz) pince alapozású, vályog ...
28 700 000 HUF
207 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35647879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút központjában, felújítandó vagy bontandó, 61 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan vályog szerkezetű. K...
2 990 000 HUF
49 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (65794632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, azonnal birtokba vehető, 57 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található egy ...
14 499 000 HUF
254 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (47541373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Baja, felújítandó, azonnal költözhető, 153 nm-es ikerház beépített tetőtérrel eladó. Az ingatlan beton alapra...
44 900 000 HUF
293 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (85625858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 3809 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. a beton alapra épült ház tégla falazatú,...
12 990 000 HUF
63 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46128942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
11 390 000 HUF
86 946 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (59447777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város belterületén Kecskeméttől 38 km, Budapesttől 80 km távolságra egy 6...
25 800 000 HUF
416 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (28673527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
29 500 000 HUF
252 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpházai családi ház hirdetés (44747452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Kerekegyházától 7 km-re, Fülőpháza  központi részén eladó 2 szobás 50 m2-es családi ház.  Az ingatlanban 2 szoba + konyha, für...
23 500 000 HUF
470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (32344334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szabadszálláson, a Petőfi Iskola közelében, 871m2-es saroktelken eladó egy 96m2-es, könnyen bővíthető, kívülről rendezett állap...
28 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (58456284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 918 m2
Szobaszám: 5
Szabadszállás egyik csendes mellékutcájában, 918m2-es telken eladó egy 130m2-es, két generáció együttélésére is remekül alkalma...
27 000 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (52941734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (74213392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (74833442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Hagyományos értékeket őrző, tornácos, fagerendás parasztháza...
19 800 000 HUF
194 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsanai családi ház hirdetés (33969529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 2
Zsanán 1476 nm-es telken családi ház eladó! A ház jellemzői: - 1950-es években épült, - vályog falazatú, tégla alappal, ...
8 700 000 HUF
155 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (29347475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján a alvégi városrészen utcafronti 200 négyzetméter területű lekerített részen 80 négyzetméter területű utcafronti házrész e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.