Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig (1409 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 409 db
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (97749916)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Tabán városrészben eladó egy 57 m2-es, jó állapotú családi ház, a hozzá tartozó 33 m2-es, külön b...
21 900 000 HUF
384 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (45249671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 6
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, felújított, összközműves, hat szobás, 136 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban t...
19 000 000 HUF
139 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (89493337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken  173nm-es családi ház eladó. Az ingatlant tégla szerkezetű. a 125nm-es ...
16 490 000 HUF
95 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai sorház hirdetés (75979844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 3
Olcsón felújítható, kicsi de rendkívül praktikus elrendezésű ház eladó Kalocsa központjától 100 méterre. Az ingatlan összközm...
22 000 000 HUF
338 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (72323227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kett...
7 000 000 HUF
61 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (41245975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 5
Eladó tégla falazatú családi ház Baja Katonavárosban. Az ingatlan 235 m2, a telek 816 m2. 1960-Ban épült és 1980-ban ki lett bő...
42 800 000 HUF
182 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (49316442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk, Szeremlén a Horgász utcában, 117m2-es, 3háló+nappalis, kétszintes, téglaépítésű családi házat! Az ingatlan...
24 900 000 HUF
212 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (72359739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújított tanya udvarral és szántóval – gazdálkodásra, kikapcsolódásra egyaránt ideális! Csendes, természetközeli körny...
27 000 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (71923137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 3730 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kiskunfélegyháza XI. Körzetben egy felújításra váró 56m2-es tanya 3730m2-es telken. a területen több melléképület, ól és ...
14 600 000 HUF
3 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (44225332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Bugacon Felsőmonostoron egy több épületből álló tanya, 5887m2-es területen. Az ingatlan a Czinege vendégház közelében ta...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (22512353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy 62 m2-es családi házat. a telek területe 260 m2. Az ingatlan egy konyhából,...
23 500 000 HUF
379 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (47834387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1220 m2
Szobaszám: 4
Eladó 3 szobás, nappalis családi ház Lakiteleken részben felújítva, kandallófűtéssel, a Holt-Tisza közelében! Lakiteleken, cs...
32 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (57323253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 461 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye Kiskőrös Településen Eladásra Kínálok egy 135 m2 - es családi házat. Az ingatlanban megtalálható 4 nagy sz...
26 000 000 HUF
192 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (84535835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28253945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 189 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, kony...
14 499 000 HUF
76 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (72444687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Kunpeszéren kívűl-belül felújított szigetelt téliesített horgász tanya akár lakhatásra is teljesen megfelelően ELADÓ! A ház 30...
13 500 000 HUF
337 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (35419956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó. a 91 nm-es vegyes falazatú ingatlanban ...
7 490 000 HUF
82 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (39679535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1120 m2
Szobaszám: 4
Szabadszálláson csendes utcában, 1120 m2-es telken, 100 m2 lakóterületű, 4 és fél szobás, vegyes tüzelésű és gázcirkó fűtésű, t...
33 500 000 HUF
335 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (99333643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2171 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megyében, a csendes és biztonságos Homokmégy-Alsómégy szálláson kínálunk eladásra egy 130 m? -Es, 4 szobás családi ...
12 500 000 HUF
96 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (32687734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1506 m2
Szobaszám: 6
Üzleti lehetőség Homokmégy-Alsómégy szálláson! Üzemelő élelmiszerbolt, söröző és lakhatási lehetőség egyben! Bács-Kiskun megyé...
25 000 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.