Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig (1626 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 626 db
Eladó Bajai családi ház hirdetés (46347483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk Baja Mártonszállási részén egy 2226 nm-es területen amely besorolása szerint  1024 nm Tanya és 1202nm szőlő t...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Katymári családi ház hirdetés (69584563)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Katymár településen egy 2 generációs családi házat 34. 000. 000. Ft irányáron. Az 1980-...
34 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (99131473)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Dunafalván a falu központjában egy 88 nm-es családi házat. Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, zuhanykabino...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93978483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6067 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dunafalván csendes utcában 80nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanban helyet kapott két különálló szoba, fürdősz...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42854488)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Belső-Bethlenvárosban, kiváló elhelyezkedésű, piachoz közeli, csendes, forgalommentes kisut...
39 900 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (87853754)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: 4
Kivételes befektetési lehetőség Bácsbokodon! Bácsbokod csendes, de jól megközelíthető, dinamikusan fejlődő területen eladó egy...
29 000 000 HUF
133 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (82179993)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagybaracskán, Bajától mindössze 16 km-re! Csendes, nyugodt környezetre vágysz, mégis jó megközelítéssel? A...
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (84443535)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1916 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Sükösd központjában, Bajától mindössze 10 km-re! Sükösd központjában, jól megközelíthető helyen kínálunk el...
47 000 000 HUF
299 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (25922795)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy Kádár-kocka jellegű családi házat Dunafalva csendes utcájában. Az ingatlan, 80 négyzetméteres alapterület...
40 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49334779)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1493 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy jó állapotú családi házat 8. 500. 000. Forint irányáron. Az ing...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (91184646)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 891 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nagybaracska központjában, a Dózsa György utcában, Baja városától mindössze 16 km-re egy 137 m²-es, felújítandó családi h...
5 900 000 HUF
43 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (12398257)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 4
Tágas sváb jellegű családi ház eladó Vaskúton – Baja közvetlen közelében! Bács-Kiskun vármegyében, Vaskút csendes, nyugodt ré...
19 000 000 HUF
76 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (39433543)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 62 nm-es, jó állapotú családi házat 300 nm-es telken, Bajaszentistván csendes, barátságos kis utcájában. ...
24 200 000 HUF
390 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (19599544)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 3
Családi fészek eladó Sükösd szívében – nagy udvarral, terasszal, lehetőségekkel Ha egy olyan házat keresel, ami tényleg az ott...
40 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77593295)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 49. 900. 000. - Bács-kiskun vármegye, Kiskunhalas Belvároshoz közel a Medosz pálya közelében 550 m2-es telken földszint tag...
47 900 000 HUF
532 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (24844353)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 3
Felújított, tágas családi ház két telekkel Madaras központjához közel – 15. 500. 000. Ft irányáron Madaras település csendes, ...
15 500 000 HUF
147 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (58342573)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács Kiskun Vármegye Bácsalmás területén 16. 500. 000. Ft irányáron egy rövid időn belül birtokba vehető nagy ...
16 500 000 HUF
168 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (92363575)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 341 m2