Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig (1626 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 626 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67623917)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Kecskemét Szeleifalu városrészében eladó egy 40 m2;-es, jó állapotú családi ház 150 m2;-es osztatlan közös tulajdonú telken, ha...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47334969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában a Kanyar utcára néző ablakokkal eladó egy felújítandó családi ház garázzsal és saját kis udvarral. Jel...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keceli családi ház hirdetés (74595673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2121 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecelen kínálok eladásra egy 90 m2-es családi házat, valamint egy önálló 55 m2-es melléképületet, melyek akár két generáció egy...
24 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (32135792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén eladó egy hangulatos kis parasztház jellegű, vegyes falazatú, azonnal költözhető család...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (11795973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 1
Referenciaszám: #NH1931 Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas Kopolyai út elején felújított 1 szobás ház nagy telekkel! Kiskunhalas...
17 990 000 HUF
514 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (34334678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. A 10x...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (38169454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 253 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hercegszántó, felújítandó, azonnal átvehető, 110 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 1980-ban épült, tégla f...
23 000 000 HUF
209 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (55134783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács-Kiskun megye Gara településen, 2020-ban felújított, 100+32 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (78464726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1710 m2
Szobaszám: 5
Eladó ingatlan Felsőszentivánon frekventált elhelyezkedéssel! Minden karnyújtásnyira: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár, műve...
48 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63563514)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében, Mélykúton két generációs családi ház eladó! Az ingatlan 181nm, mely 495nm -s telken helyezkedik el. Fa...
24 900 000 HUF
137 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (11866273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Baján azonnal költözhető, tehermentes! -60 M²-es házrész-270 m² saját telekkel-2 szoba + étkező-konyha + fürdő + ...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (95746941)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Csávolyon 113 m2es családi ház eladóA főút mellett elhelyezkedő ingatlan az 1940-es években épült vegye...
15 800 000 HUF
139 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (73389663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsalmáson kétszintes családi ház eladó. Bácsalmás központjában eladásra kínálok egy 150 m2 es kétszin...
29 490 000 HUF
196 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (77872715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 264 m2
Szobaszám: 4
Eladó Baján, a Duna-part közkedvelt részén, téliesített, életvitelszerűen lakható nyaraló-extra telekkel! ! Baja zöldövezeti, k...
49 000 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (74347474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 4
Baja Katonavárosban eladó 152 m2-es kétszintes, félszuterénes családi ház 884 m2 telekkel, több garázzsal, műhellyel. 1980 Körü...
48 000 000 HUF
315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (79956933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3755 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Gara településen eladó egy hangulatos családi ház nagy telekkel. Az ingatlan 149 négyzetméteres alapterülette...
17 700 000 HUF
118 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (59617394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központhoz közeli részén 152 nm-es családi ház beépített tetőtérrel eladó. Az ingatlan 1984-ban ép...
29 900 000 HUF
196 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal