Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig (1626 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 626 db
Eladó Kiskőrösi egyéb ház hirdetés (32354422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4627 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Autentikus tanya akác erdővel Kiskőrösön, ahol megállt az idő ' Kiskőrös Sivány dűlőjében eladó egy karbantartott, hangulatos ...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (24934359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunfélegyháza Felsőgalambos városrészen családi ház eladó! Az ingatlan a Bugaci kereszteződés közelében...
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaskantyúi családi ház hirdetés (75224188)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kaskantyú központi részén jó elosztású, tágas családi ház nagy kerttel, állattartásra alkalmas ólakkal és...
23 000 000 HUF
216 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyárlőrinci családi ház hirdetés (76384594)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1462 m2
Szobaszám: 3
Nyárlőrincen, kiemelt helyen családi ház eladó! Nyárlőrinc egyik legjobb elhelyezkedésű utcájában eladó ez a 84 nm-es tégla é...
45 500 000 HUF
455 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (89427936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye, Baja Dózsa György úti Zeneiskola közelében lévő 5 lakásos társasházi lakás első lakása eladó. Az ingatlan ré...
20 500 000 HUF
569 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (34779647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 3
Jó elosztású, tágas, kényelmes, az 1970-es években beton alapon, vályog falazattal épült összkomfortos családi házat kínálok me...
28 100 000 HUF
315 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (22559697)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 2
Kiskőrös központjától mindössze 1 kilométerre kínálunk megvételre egy 71 m? -Es, felújítandó, önálló családi házat, amely renge...
21 000 000 HUF
295 774 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (14653294)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács -Kiskun vármegye, Bácsalmás csendes utcáján 466 nm- es telken 1980-as években épült 90 nm-es, felújított családi ház részb...
25 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai ikerház hirdetés (44292232)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Új építésű nappali + 2 szobás, 60 m2-es ikerház eladó! Kecskemét 30 km-es vonzáskörzetében új építésű, nappali + 2 szobás csalá...
47 900 000 HUF
798 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (23334493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 285 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfiváros szélén eladó egy Brutto 70 nm-es, 2 szoba (egybenyíló), téglaépítésű, 285 nm-es telken álló házrész, ...
38 900 000 HUF
555 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (64354494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m² alapterületű, jó állapotban lévő családi ház Dunaegyháza szívében. Ez a vályogból épült otthon nem csak meleg...
29 490 000 HUF
421 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (37496328)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (44353477)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 8065 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási ikerház hirdetés (76432341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 341 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központhoz közel, 86 nm-es, felújítás alatt álló ikerház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú. Talál...
12 500 000 HUF
145 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (87142943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun megye Baja, homokvárosi részén eladásra kínálok egy tégla családi házat! Az ingatlanban kialakításra került három s...
28 900 000 HUF
412 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (25599677)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Bácskiskun Vármegyében eladó egy 899 négyzetméteres telken egy 125 négyzetméteres felüjítandó családi ház. Az épület csendes kö...
31 990 000 HUF
255 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (31123752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 338 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető! Eladó a dinamikusan fejlődő Kalocsa belvárosában ez a 2005-ben teljes körűen felújított, tehermentes 90 nm-...
38 000 000 HUF
422 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (73315527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy kétszintes, 140 m2-es családi házat. a telek területe 1349 m2. Az ingatlan ...
48 999 999 HUF
349 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (64849752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (33333344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1277 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunhalas frekventál részén eladó egy két szobás, 105nm-es tégla építésű felújítandó lakás, amely egy v...
24 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal