Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig (1625 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 625 db
Eladó Lajosmizsei házrész hirdetés (72393219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 2
Lajosmizsén főúthoz közel 2 szobás családi ház eladó! Jellemzői: - Telek 357 m2 - Alapterület 104 m2 - 2 szoba -konyha -fürdőszoba + wc - előszoba -kamra az ingatlanban -műanyag nyílászárók - fűtés: kályha -melléképületek
22 700 000 HUF
454 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (37496411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpáron a holt tiszától alig 100 méterre, erősen felújítandó, nappali + 2 szobás, 67 m2-es családi ház eladó, 344 m2-s öná...
7 900 000 HUF
117 910 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (53394929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 3
Hétvégi házat, nyaralót keres? Esetleg lakhatásra keres Tőserdőben ingatlant? Befektetne? Ezek közül bármelyiknek megfelelhet. ...
19 990 000 HUF
384 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (25843427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 148 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos családi ház eladó Kecskeméten, a Muszály vendéglő közelében! Csendes, barátságos környezetben kínálunk megvételre eg...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (29224475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske eladó családi ház, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Ha egy csendes, aszfaltos utcában lévő, jó szerkezetű és ...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (44839277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, részben felújított, 183 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy üzlet...
32 000 000 HUF
174 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92797927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes nyugodt utcában, 152 nm-es családi ház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan az 1980-as évek ...
38 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97249677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Bácsalmás városában 724 nm-es telken 115 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, 2 ko...
31 900 000 HUF
277 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37928473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten kertvárosi részen kínálunk megvételre egy kétgenerációs családi házat, hasznos melléképületekkel és egy üzlethelyis...
40 900 000 HUF
389 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (34744146)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 2
Tiszaalpáron eladóvá vált egy 67 m2-es, 2 szobás családi ház, 527 m2-es önálló TELKEN! Jellemzők : -tégla alapon, vályog-vegy...
23 900 000 HUF
356 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (73712736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csend és nyugalom várja Bugac Erdőszéplakon – eladó tanya, kiváló elhelyezkedéssel, buszmegálló 1 perc sétára! A telek mérete ...
21 000 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42492293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Rávágy tér közvetlen közelében található, önnálló és hitelezhető, felújított családi ház! Az ingatlan 2 kü...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (76423518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Lakitelek-Tőserdő központjában! Lakitelek közkedvelt részén, Tőserdő központjában eladó egy tégla építésű, n...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (72442311)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 917 m2
Szobaszám: 2
Eladó Solton egy napfényes, 1950-ben épült családi ház, amely vegyes falazattal rendelkezik (tégla alap + vályog). Udvarra néző...
20 300 000 HUF
281 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74328857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 1722 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár csendes utcájában, 1722 m²-es telken eladó egy 167 m²-es, vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan el...
12 000 000 HUF
71 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (54982279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Dunavecse csendes utcájában található vegyes falazatú ( tégla+ vályog) családi ház eladó. Az egyszintes ingatlan 1102 nm-es tel...
46 900 000 HUF
415 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (99344524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 3
Solt Tételhegy Dűlőn található Kádárkocka jellegű, betonsávalappal épült, vegyes falazatú ( tégla + vályog) családi ház eladó. ...
7 900 000 HUF
92 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (85433231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 4341 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó hangulatos tanya Pálmonostora külterületén, a régi 5-ös út csengelei lehajtójától mindössze 1 kilóméterre! Csendes, term...
12 000 000 HUF
2 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (74876233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 110Nm, padló fűtés, alacsony rezsi, Központi részen.
39 600 000 HUF
360 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal