Eladó ház Bács-Kiskun megye (4937 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 937 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97234559)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 3028 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Hetényegyháza peremén szépen parkosított 3028 m2-es telken, fenyvesekkel körülölelve, 116 m2-es, 3 szoba plusz nappal...
99 900 000 HUF
861 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (42335242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Újszerű állapotú, 2015-ben téglából épített kétszintes családi házat kínálok eladásra amerikai konyhás nappalival, 3 hálószobáv...
74 000 000 HUF
755 102 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49953243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 2102 m2
Szobaszám: 5
Kadafalva előtt a Hotel Granada szomszédságában eladó, kiváló állapotú, 128nm-es családi ház, lakható melléképülettel. Jellemző...
99 000 000 HUF
773 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57445249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, teljesen berendezett családi ház kiváló fekvésű telken! Kecskemét egyik kedvelt, csendes és rendezett lakóövezetébe...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (48355343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 4
Érsekcsanádon, 130 m2-es, 3 szoba + nappalis, vegyes falazatú (70 cm főfalak) családi ház, új műanyag nyílászárókkal, Westen ko...
44 900 000 HUF
345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (37599335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunavecse csendes, barátságos részén eladó egy, korszerűsítésére váró, de jó adottságokkal rendelkező ház. Az ingatlan tágas te...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97995477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén, Muszájban eladó egy 98 m²-es, nappali + 2 szobás családi ház! A belvárostól mindössze 10...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55337294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Kórház mellett sorházi ingatlan garázzsal kis KERTTEL. Eladó Kecskemét Máriavárosban egy hőszigetelt téglaépítésű, 3 szintes (f...
126 900 000 HUF
1 133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (82957437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 4
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47753189)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 2102 m2
Szobaszám: 5
Kadafalva előtt a Hotel Granada szomszédságában eladó, kiváló állapotú, 128nm-es családi ház, lakható melléképülettel. Jellemz...
99 000 000 HUF
773 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97585763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 257 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kecskeméten, Vaicsi közben, Talfája közön. Telek mérete:207 m². Hasznos alapterület: 62 m². Tégla alap, vegye...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53622359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét szarkásban 2700nm-es telken nappali+4 szobás kiégett családi ház! a tűzesetet követően szakértővel átvizsgálták...
19 900 000 HUF
180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (88346843)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 6
Befektetőknek és nagycsaládosoknak különleges lehetőség Kecskemét kedvelt városrészében, Szeleifaluban két külön bejáratú inga...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (63994598)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 98 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét belvárosában kínálunk megvételre egy háromszintes, 88 m²-es családi házat, tágas pincével. Az ingatlan elosztása: n...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (47583458)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 847 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskőrösön az Akácfa utcában, egy 110 nm-es, 3 szobás, nagyon jó állapotú és szerkezetű családiház. Az ingatlan beton ala...
51 990 000 HUF
472 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (36839434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tökéletes, stílusos családi ház Kiskőrösön a Béke utcában, amely vállalkozási lehetőséggel, külön gazdasági épületrés...
150 000 000 HUF
700 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (23346332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Kisszállás, beépített tetőteres, 111 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla szerkezet...
14 990 000 HUF
135 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (21242366)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács- Kiskun vármegye Borota településen 2067 nm-es telek rajta lévő 55 nm-es erősen felújítandó családi házzal eladó. a házban...
5 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (26444867)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, teljesen berendezett családi ház kiváló fekvésű telken! Kecskemét egyik kedvelt, csendes és rendezett lakóövezeté...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98355995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6391 m2
Szobaszám: 5
Ez a lovas birtok több mint egy otthon, ez egy életforma. Azoknak ajánljuk, akik szeretnék a természet közelségét élvezni minde...
179 000 000 HUF
596 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.