Eladó ház Bács-Kiskun megye (4952 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 952 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (96386665)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 2800 m2
Szobaszám: 5
Hamarosan megkezdődő építkezés felsőszéktón! ! Energiatakarékos családi házunk kulcsrakész állapotban történő átadással értendő...
109 000 000 HUF
484 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79593257)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Kórház mellett sorházi ingatlan garázzsal kis KERTTEL. Eladó Kecskemét Máriavárosban egy hőszigetelt téglaépítésű, 3 szintes ...
126 900 000 HUF
1 133 035 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53373232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 5
Eladó mediterrán stílusú családi ház Kecskemét-Kadafalván! Kecskemét közkedvelt részén, Kadafalván eladó egy gyönyörű, 172 m²...
159 900 000 HUF
929 651 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93271923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Bácsalmás városában 632 nm-es telken 192 nm-es, karbantartott családi ház eladó. Földszintjén, mely 100 n...
41 000 000 HUF
213 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (76663972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 2
Kerekegyházán, jó helyen, jó árban hitelezhető családi HÁZ! Eladó Kecskemtéhez 20 km-re, Kerekegyháza központjához közel, kis...
34 800 000 HUF
511 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37734387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1661 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét-Úrihegyben 65m2 -es, tetőtér beépítéses, felújított, zártkerti ingatlan, 1660m2-es telken. Főbb jellemzők: - ...
45 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (53469233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos ház Lajosmizse. Csendes utcájában! Eladásra kínálunk egy 82 m2-es téglaházat Lajosmizse csendes utcájában. Az ingatl...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei házrész hirdetés (79429778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 2
Lajosmizsén főúthoz közel 2 szobás családi ház eladó! Jellemzői:- Telek 357 m2- Alapterület 104 m2- 2 szoba-konyha-fürdőszoba + wc- előszoba-kamra az ingatlanban-műanyag nyílászárók-melléképületek
22 700 000 HUF
454 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (49875733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 2
Eladó Lajosmizse csendes átmenőforgalomtól mentes utcájábán nappali+1 szobás felújított ház! a telek összközműves belterület, a...
36 500 000 HUF
793 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (59476728)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (54489224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun megye Baja Rókusváros szívében eladó egy kétszintes, üzlethelyiséggel rendelkező családi ház. Ideális választás leh...
49 900 000 HUF
308 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (37223342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1698 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács-Kiskun megye Baja Bajaszentistvánon, az elkerülőút szomszédságában eladó egy többféle vállalkozásra alkalmas ingatlan. Lak...
149 000 000 HUF
596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (63423445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában, a központhoz közel 397 nm-es telken 86 nm-es, felújítás alatt álló családi ház elad...
8 500 000 HUF
98 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74442715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
126 900 000 HUF
1 133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (74296969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméthez közel, Helvécián a központtól gyors, új úton, 10 perc alatt megközelíthető részen kínálunk eladó házakat! ! ! Ki...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73989393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 5
Különleges lehetőség Kecskemét belvárosában! 250 m2; lakóterű családi ház, 539 m2;-es telekkel, melléképülettel és kiváló adot...
140 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (85729445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, felújított, azonnal költözhető, 118 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan1988-ban épült, tégla fala...
49 990 000 HUF
423 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (32611544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét vonzáskörzetében Szabó Sándor Telepen, 2026 szeptemberi átadással kínáljuk megvételre, ikerház egyik felét, amely nap...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (81395877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Lakitelek központi részén 155 nm-es családi ház 711 nm-es saroktelken eladó. Az 1970-es években épült ing...
61 000 000 HUF
508 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.