Eladó ház Bács-Kiskun megye (4953 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 953 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33947443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Törekvés lakóparkban 3 % -os hitelfelvételére alkalmas, 137 nm hasznos alapterületű, teljesen alápincézett 4 szobás c...
68 900 000 HUF
502 919 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28235277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét eladó 137 nm hasznos alapterületű, nappali + 3 szobás, szigetelt családi ház, 1500 nm bekerített...
68 900 000 HUF
502 919 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (29224475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske eladó családi ház, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Ha egy csendes, aszfaltos utcában lévő, jó szerkezetű és ...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (44696764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 6
Kerekegyháza egyik újabb, csendes utcájában, bölcsihez, ovihoz, iskolához közel eladó egy akár több generáció együttéléséhez is...
82 000 000 HUF
535 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (44839277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, részben felújított, 183 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy üzlet...
32 000 000 HUF
174 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92797927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes nyugodt utcában, 152 nm-es családi ház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan az 1980-as évek ...
38 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (35493344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház eladó Kecskemét kedvelt kertvárosi részén, a Vacsiközben! Csendes, rendezett utcában kínálok eladás...
76 900 000 HUF
674 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73975336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, med...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (73963558)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 6
Kecskemét kedvelt kertvárosi részen a Vacsiközben eladó, egy két rendbeli családi ház, 385 nm-es telken. Utcafronti lakrész: ...
76 900 000 HUF
674 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44455843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 5
Különleges lehetőség Kecskemét belvárosában! 250 M² lakóterű családi ház – 539 m²-es telekkel, melléképülettel és kiváló adott...
140 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93558471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 5
140 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (91377513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét - Felsőcsalánosban eladó egy szépen karbantartott kivett tanya, szőlő! A ház áramellátása napelemről történik, ille...
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34723464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: 3
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43256997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: 3
55 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44753844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a focus ingatlan kínálatából eladó Kecskeméten, a Hunyadivárosban 283 nm nagyságú telken, egy nappali + 3 szobás, fel...
98 500 000 HUF
938 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97249677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Bácsalmás városában 724 nm-es telken 115 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, 2 ko...
31 900 000 HUF
277 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (88372367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 301 m2
Szobaszám: 3
Eladó étterem Kecskemét belvárosában. Régi, de szépen felújított épület, 60 cm vastag falakkal. Ebben működik az étterem, nmely...
165 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37928473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten kertvárosi részen kínálunk megvételre egy kétgenerációs családi házat, hasznos melléképületekkel és egy üzlethelyis...
40 900 000 HUF
389 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (47348359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét közelében, JakabszállásonELADÓ, egy bruttó 120 m2-es, 3 szobás ház, garázzsal, melléképülettel, 1245m2-estelken. Je...
59 900 000 HUF
499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.