Eladó ház Bács-Kiskun megye (4964 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 964 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67633673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét központi részén a Zimayutcában, kiváló elhelyezkedéssel egy 795 m2-es telken eladóhasználati megosztással397 m2-es te...
59 900 000 HUF
299 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44473455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában 889m2-es telek, rajta 2 épület, egy kb. 140m2-es régi csalàdi hàz (erősen felùjìtandò). A melléképület ...
94 900 000 HUF
677 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74459398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét, Rendőrfaluban 463m2-es telken, 1983-ban téglából épült, 3szintes, 5 szobás családi ház eladó. A ház lakótere 2 szin...
63 900 000 HUF
456 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75317335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét Belvárosban, frekventált részén, 2 szintes, patinás családi ház eladó. Az exkluzív megjelenés...
550 000 000 HUF
3 235 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (63249727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 3700 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Kecskemét- Katonatelep, jól megközelíthető, 3700m2-es (GKSZ-besorolás) bekerített parkosított telken, 7, 5 szobás, jó állapot...
94 900 000 HUF
412 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (97749916)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Tabán városrészben eladó egy 57 m2-es, jó állapotú családi ház, a hozzá tartozó 33 m2-es, külön b...
21 900 000 HUF
384 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (45249671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 6
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, felújított, összközműves, hat szobás, 136 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban t...
19 000 000 HUF
139 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (89493337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken  173nm-es családi ház eladó. Az ingatlant tégla szerkezetű. a 125nm-es ...
16 490 000 HUF
95 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai sorház hirdetés (75979844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 3
Olcsón felújítható, kicsi de rendkívül praktikus elrendezésű ház eladó Kalocsa központjától 100 méterre. Az ingatlan összközm...
22 000 000 HUF
338 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98753982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1459 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Hetényegyháza központi részén – két generációnak is ideális! Kecskemét, Hetényegyháza központjában kínálunk m...
54 900 000 HUF
554 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (63536383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 6
Eladó lajosmizsén nappali+5 szobás felújított családi ház, picével és melléképülettel, nagy telekkel. a telek zárt kerítéssel b...
79 500 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (65263893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 26957 m2
Szobaszám: 10
Luxus birtok eladó Kecskemét mellett Fenyőerdő ölelésében, páratlan adottságokkal Eladásra kínálunk egy kivételes, 2, 7 hektár...
379 000 000 HUF
758 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74439454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 26957 m2
Szobaszám: 10
Luxus birtok eladó Kecskemét mellett Fenyőerdő ölelésében, páratlan adottságokkalEladásra kínálunk egy kivételes, 2, 7 hektáros...
379 000 000 HUF
758 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi kastély hirdetés (43539655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1490 m2
Telekterület: 56065 m2
Szobaszám: 45
Tabdi Dankó Villa a Timeless Elegance vidéki újraértelmezése egy 56. 000 Négyzetméteres birtokon mintegy 1500 nm épületegyüttes...
95 000 000 HUF
63 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (72323227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kett...
7 000 000 HUF
61 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi kastély hirdetés (75698993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1490 m2
Telekterület: 56065 m2
Szobaszám: 45
95 000 000 HUF
63 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi egyéb ház hirdetés (53735984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1490 m2
Telekterület: 56065 m2
Szobaszám: 45
Tabdi Dankó Villa a "Timeless Elegance" vidéki újraértelmezése egy 56. 000 Négyzetméteres birtokon mintegy 1500 nm épületegyütt...
95 000 000 HUF
63 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (41245975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 5
Eladó tégla falazatú családi ház Baja Katonavárosban. Az ingatlan 235 m2, a telek 816 m2. 1960-Ban épült és 1980-ban ki lett bő...
42 800 000 HUF
182 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (94695529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 1586 m2
Szobaszám: 6
Eladó családiház Bajaszentistvánon. a 278 m2-es ingatlan egy 1586 m2-es telken fekszik. Földszint: - Kis előszoba - Hatalmas...
96 500 000 HUF
347 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78576334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1459 m2