Eladó ház Bács-Kiskun megye (4964 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 964 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49337398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 29976 m2
Szobaszám: 2
Gazdálkodásra, Vállalkozásra Kiváló tanya Eladó Kecskemét Szonoki-hegyen, Erdővel, Melléképületekkel! Eladásra kínálunk egy p...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34653472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 8
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy rendkívüli minőségben megépített és kiváló állapotban megőrzött, két generációnak is i...
94 900 000 HUF
474 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (84535835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (56737426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 8
94 900 000 HUF
474 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28253945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 189 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, kony...
14 499 000 HUF
76 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (72444687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Kunpeszéren kívűl-belül felújított szigetelt téliesített horgász tanya akár lakhatásra is teljesen megfelelően ELADÓ! A ház 30...
13 500 000 HUF
337 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (35419956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó. a 91 nm-es vegyes falazatú ingatlanban ...
7 490 000 HUF
82 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (39679535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1120 m2
Szobaszám: 4
Szabadszálláson csendes utcában, 1120 m2-es telken, 100 m2 lakóterületű, 4 és fél szobás, vegyes tüzelésű és gázcirkó fűtésű, t...
33 500 000 HUF
335 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (23125849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében Csávolyon eladóvá vált egy 235 m2-es három szintes családi ház, központi helyen. Az ingatlan több belép...
49 999 999 HUF
212 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (27462537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy kétszintes, 140 m2-es családi házat. a telek területe 1349 m2. Az ingatlan ...
48 999 999 HUF
349 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34139793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 3750 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten Kadafalván, 3750 m2-es telken, 2019-es építésű, 142 m2-es, nappali +4 szobás ház, erdős környezetben eladó! Jelle...
139 500 000 HUF
982 394 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (99333643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2171 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megyében, a csendes és biztonságos Homokmégy-Alsómégy szálláson kínálunk eladásra egy 130 m? -Es, 4 szobás családi ...
12 500 000 HUF
96 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (32687734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1506 m2
Szobaszám: 6
Üzleti lehetőség Homokmégy-Alsómégy szálláson! Üzemelő élelmiszerbolt, söröző és lakhatási lehetőség egyben! Bács-Kiskun megyé...
25 000 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75771524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 29976 m2
Szobaszám: 2
Gazdálkodásra, Vállalkozásra Kiváló tanya Eladó Kecskemét Szonoki-hegyen, Erdővel, Melléképületekkel! Eladásra kínálunk egy pár...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (76759454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 5313 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten bekerített, erdősített telken egyszintes családi ház eladó! a város kivezető szakaszán, a főúttól erdősávval bekerí...
95 000 000 HUF
708 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34467456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 4 szobás családi ház, 80 nm-es raktárral katonatelep nyugotd UTCÁJÁBAN! Legfontosabb paraméterei röviden:- 1127...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (52997779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 29976 m2
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (53893334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 3
Bugacon eladó 70, 77 nm családi ház 1059 nm telken. Ingatlan adatai: - 2 szoba+nappali/étkező+fürdő+WC, konyha, előtér - mellé...
34 400 000 HUF
491 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (49978346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécskén a városközpont közelében, csendes utcában 3 szobás felújított alacsony rezsijű családi ház eladó! Kiváló lehetősé...
47 000 000 HUF
587 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54389588)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 29976 m2
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.