Eladó ház Bács-Kiskun megye (4975 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 975 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33534344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 506 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 8
Kizárólag irodánk kínálatában eladó Kecskemét „tüdejében” és egyben előkelő, modern, ’új villanegyedében’, a Vízmű domb erdejév...
248 000 000 HUF
490 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53651746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan 2002-ben épült, gondosan karbantartott, minőségi anyagokból kivitelezett, egyedi tervezésű családi ház, amely minde...
214 900 000 HUF
693 225 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (15665784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
214 900 000 HUF
693 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (33431398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 3
Akasztón, főút mellett, 1332 m2 telken, 116 m2 lakóterületű, 3 szobás, rendszeresen karbantartott családi ház kedvező áron elad...
24 990 000 HUF
215 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (23913389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 5
Lajosmizsén kínálom megvételre ezt a hatalmas terekkel rendelkező 116 nm alapterületű 2 szintes ( + pince szint ) családi házat...
129 000 000 HUF
573 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (75297364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2064 m2
Szobaszám: 2
Szalkszentmárton nyugodt utcájában eladó egy vályog falazatú családi ház, 2064 m2-s TELEKKEL! ! ! ! Pest vármegye közigazgatá...
29 000 000 HUF
290 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (27763243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2942 m2
Szobaszám: 3
Eladó Izsákon, 2942 nm-es telken, 87 nm-es, 3 szobás lakóház, 414 nm-es vállalkozásra alkalmas több épülettel. A terület ipari...
120 000 000 HUF
1 379 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75473994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskeméten a Petőfiváros csendes utcájában egy prémium minőségű családi ház. Jellemzők: -607nm-es telek -308nm-es ház ...
219 000 000 HUF
711 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (65633267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Árgarancia 410 Ft-os euró árig! ! ! Eladásra kínálunk egy nettó 90 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali + 3 hálós, prémi...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77146967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 3750 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű erdős környezetben újszerű CSALÁDIHÁZ Az ingatlan különleges vonzerejét az adja, hogy egy gyönyörű, erdős területen h...
136 900 000 HUF
964 084 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73447386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 3
* Akár 511-nm építési teleknek is * Kecskemét belvárosában, forgalommentes kis utcában, felújítandó vagy bontandó külső portás ...
39 900 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39313398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 2
* Akár 511-nm építési teleknek is * Kecskemét belvárosában, forgalommentes kis utcában, felújítandó vagy bontandó belsőportás c...
38 000 000 HUF
506 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (82497647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1180 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 14
* Befektetők figyelem! * Lajosmizsén az M5-ös és a tervezett M8-as autópálya csomópont közelében eladó, 3 generációs, 1180 nm-e...
160 000 000 HUF
135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53845489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 2018-ban elkészült luxus minőségben megépített, álomszép családi házat 4300 nm-es parkosított telken, ami ...
219 000 000 HUF
1 152 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (52293459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3+ 7 fél
Kivételes lehetőség a belváros PEREMÉN! 2002-Ben épült nappali+3 szobás családi ház és egy 2020-ban épült nappali+3 szobás cs...
259 000 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38755534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 844 nm telken, 2008-ban nagyon igényes műszaki és esztétikai kivitelezéssel megépített kétszintes, nettó ...
215 000 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74593192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a belváros szélén, igényesen felújított, 67 nm-es, nappali + 2 szobás, szépen karbantartott családi ház garáz...
69 800 000 HUF
1 041 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti kastély hirdetés (45547898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 100400 m2
Szobaszám: 8
Kecskeméttől 10 km-re impozáns kúria eladó! Nagyon szép vidéki hangulatú a kúria, vendégházzal, cselédházzal, 10 hektáros terül...
229 000 000 HUF
618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67345676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Kivételes AJÁNLAT! Kecskeméten kedvelt kertvárosi részén kínálom eladásra ezt a gyönyörű parkosított területen lévő nappali+ 4...
149 000 000 HUF
931 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44268834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét Szelei faluban kínálunk eladásra egy kétgenerációs, 168 m2-es, 5 szobával, 2 fürdőszobával és 2 konyhával rendelkező ...
54 900 000 HUF
326 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.