Eladó ház Bács-Kiskun megye (4965 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 965 db
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (32878936)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 4
Irányár: 14. 900. 000 Ft 83 nm felújítandó családi ház Érsekcsanád főutcáján. Könnyen megközelíthető ingatlan, amelyhez közel...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (78657725)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Hajóson, csendes utcában! Hajós egyik nyugodt, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 130 m...
11 900 000 HUF
91 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33947231)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 6
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Máriavárosban, átmenő forgalomtól mentes kisutcában, 316 nm telken, 230 nm lakórésszel rend...
89 900 000 HUF
390 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (74233794)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1096 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy teljeskörűen felújított ingatlant 42. 000. 000Ft irány áron. ...
42 000 000 HUF
161 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (11749283)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Baja alvégi városrészén frekventált helyen egy 120nm-es 3 szintes családi ház. Az ingatlan több generációnak lett kialak...
49 000 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (46347483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk Baja Mártonszállási részén egy 2226 nm-es területen amely besorolása szerint  1024 nm Tanya és 1202nm szőlő t...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (33437936)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 345 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 10+ 1 fél
Kétfunkciós családi ház és idősotthon eladó Érsekcsanádon! Érsekcsanád központi részén eladásra kínálunk egy 220 m²-es, kétsz...
150 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54334752)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 12079 m2
Szobaszám: 5
Otthonok és megoldások. Kecskemét, Talfája külterületi részén, a Tesco közelében, kertvárosi övezetben, 1, 2 Ha területen 145 ...
142 500 000 HUF
982 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (69584563)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Katymár településen egy 2 generációs családi házat 34. 000. 000. Ft irányáron. Az 1980-...
34 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (99131473)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Dunafalván a falu központjában egy 88 nm-es családi házat. Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, zuhanykabino...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93978483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6067 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dunafalván csendes utcában 80nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanban helyet kapott két különálló szoba, fürdősz...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (66483364)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5313 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Otthon, ahol a boldogság kezdődik. Kecskeméten a nagy Tescohoz közel, parkosított környezetben igényesen kialakított, szép kis családi ház keresi új gazdáját. Meglátni és megszeretni maximum egy pillanat lehet. Hívjon, nézzük meg!
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14333344)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 6500 m2
Szobaszám: 4
Otthon, ahová beköltözött az erdő! Kecskemét, Hetényegyházán 6500 nm területen, mely több hektáros fenyveserdőben található, b...
74 500 000 HUF
967 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42854488)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Belső-Bethlenvárosban, kiváló elhelyezkedésű, piachoz közeli, csendes, forgalommentes kisut...
39 900 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (87853754)