Eladó ház Békés megye 15 millióig (335 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Békés megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 335 db
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (84943832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Gyomaendrődön – 800 méterre a Köröstől! Gyomaendrőd csendes, endrődi részén kínálunk eladásra e...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (34333333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1194 m2
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó költözés miatt Gyomaendrődon a 46-os főútvonal mellett Mezőtúr és Szolnok felé vezető úton, a Körös holtághoz kö...
6 200 000 HUF
77 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (45473738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1703 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljes körűen felújított családi ház Hunyán. Eladásra kínálunk Hunya csendes, rendezett részén egy 68, 2 m? -Es, tágas ...
10 000 000 HUF
147 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (22648515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
‼️ Ár alatt eladó – Felújítandó családi ház Békéscsabán ‼️ Békéscsabán, egy csendes utcában kínálunk eladásra egy 131 nm-es, e...
9 900 000 HUF
75 572 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (48272258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2910 m2
Szobaszám: 3
Eladó Vésztőn, főút mentén egy rossz állapotú családi ház, telekáron. Az épület funkciói nem működnek. a közművek rendelkezésre állnak. Akár vállalkozásnak is megfelelő. Ha ön lát benne fantáziát, ne habozzon, tegyen ajánlatot!
2 000 000 HUF
8 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (17255434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan Hunyán a Rákóczi utcában. a 81 m2-es ingatlan egy 1367 m2-es telken helyezkedik el. 8 He...
3 950 000 HUF
48 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (93327694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1829 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan Hunyán a Kodály utcában. a 125 m2-es ingatlan egy 1829 n2-es telken helyezkedik el. 7 He...
4 450 000 HUF
35 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (73635353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2
Jó hely, jó ár, most duplán jól jár! Ha jó helyen szeretne olcsó és jó házat, ezt mindenképp látnia kell! Sarkad központján...
7 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (59783447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Túl szép, hogy igaz legyen? Jó állapotú téglaház, kis telekkel, elérhető áron eladó! Sarkadon 70nm-es téglaház keresi új tula...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (89939392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
A régi vagy a modern stílust kedveli jobban? Itt bármelyiket megvalósíthatja! Sarkad központjához közel keresi új gazdáját 90...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (78764783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Sarkad belvárosában egy kihagyhatatlan lehetőség vár Önre! Eladó egy 88 m²-es, 2+1 fél szobás, világos, utcafronti házrész, a...
10 700 000 HUF
121 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (57233956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1578 m2
Szobaszám: 2
Nem szeretnél sokat várni a költözéssel? Ez a ház akár azonnal birtokba vehető! Elek központjának közelében 90nm-es családi h...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (57473587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1402 m2
Szobaszám: 2
Sarkadon, csendes környéken, pár perc sétára a központtól eladó egy 70 nm-es, felújítandó téglaház. a tágas, 1402 nm-es telken ...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37244474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 2
Olcsó kis házat keres, ahová azonnal költözhet? Most itt van egy a Teleken! Sarkad Teleki részén 2 szobás kis ház keresi új t...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (55726977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! ? ? ? ? Eladó a tökéletes kezdő családi fészek Eleken! ? ? ? ? Ez az ideális méretű (85 nm) tégla építésű...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (63977893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kőrös-parti lakás, távol a város zajától! Sarkad csendes részén, a Kendergyári soron 60nm-es lakás eladó Méretének köszönhet...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38876448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Sarkad egyik legjobb részén eladó egy félkész családi ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában! a 128 nm-es hasznos alapter...
6 000 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (74493474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház és virágüzlet Kétegyháza szívében – Bejáratott vállalkozással! Eladó egy egyedülálló lehetőség Kétegyháza k...
12 900 000 HUF
129 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (16349534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Otthonos terek, rendezett udvar, jó helyen – eladó 4 szobás családi ház Sarkad egyik legkedveltebb utcájában! 660 Nm-es telek...
14 900 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34719453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy összközműves telek egy régi, bontandó vagy teljes felújításra szoruló házzal. a ház ugyan nem nyeri el a szépségdíjat...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Békés megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.