Eladó ház Békés megye (1431 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 431 db
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (65835859)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház Mezőkovácsháza központjában Békés vármegye kedvelt kisvárosában, Mezőkovácsháza központjában kíná...
5 900 000 HUF
93 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadkígyósi családi ház hirdetés (91357733)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2139 m2
Szobaszám: 2
Két szobás, vályog építésű családi ház eladó Szabadkígyós csendes utcájában, néhány száz méterre a Wenckheim-kastélytól. Része...
23 900 000 HUF
287 951 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (34355973)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Álomotthon gyulán – csak költöznie KELL! Eladó Gyula kedvelt részén egy teljeskörűen felújított, 120 m2-es, modern és energia...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Méhkeréki családi ház hirdetés (43564443)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű családi ház Méhkeréken – közvetlenül a román határnál! Kiváló szerkezeti állapotú, tágas otthont keres al...
16 500 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (44741559)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó parasztház Békésen, csendes utcában! - Alapterület:50 m² - Falazat:vegyes - Szobák: 2 - Egyéb helyiségek:ko...
8 600 000 HUF
172 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (36473143)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lokáció, a Mangolzug szomszédságában! Polgári hangulat fagerendákkal!  Szarvas város nyugati részén, eladásra kínálunk ...
26 500 000 HUF
189 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34414722)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 1
Jamina végén a Lila akác max ABC-től és buszmegállóktól 5 perc sétára eladó egy kívülről felújítandó, belülről felújított 50nm ...
21 500 000 HUF
430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (64741673)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
A családi házból most folyik a kiköltözés! Eladó polgári hangulatú családi ház Békéscsabán, a Klapka utcában Békéscsabán, a Kl...
72 900 000 HUF
560 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (94724279)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
5 900 000 HUF
93 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (34738233)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
5 900 000 HUF
93 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (51473735)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, Jaminai városrész kedvelt részén eladó egy azonnali bevételi lehetőséget kínáló családi HÁZ. ___________________...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (24543214)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3542 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív birtok jellegű családi rezidencia békéscsabán- nyugalom, tér és elegancia az Almáskertek ölelésében! Békéscsaba egyi...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (69595479)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán önálló udvarral és garázzsal rendelkező házrész a Békési úton eladó. Ideális választás azoknak, akik családi házr...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (34524155)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 4
Modern, exkluzív otthon a gyulai vártól 10-12 perc sétára, Nagyrománvárosban. Ezt a házat azoknak ajánlom, akik modern, kulcs...
65 000 000 HUF
670 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (85696647)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3
Sürgősen ELADÓ! Felújított, Korszerűsített Családi Ház Békéscsaba! Ez az ingatlan kiváló választás olyan családok részére aki...
39 999 000 HUF
380 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Szarvasi egyéb ház hirdetés (34332346)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
Szarvason a 44-es főút mellett tekintélyes épület eladó! Az ingatlan társasházként nyilvántartott, bármilyen tevékenységre ha...
89 000 000 HUF
296 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Okányi családi ház hirdetés (93397483)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1720 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy felújítandó 97, 4nm-es Családi Házat Okányban, Békés Vármegyében csendes, nyugodt utcában, telek területe ...
4 200 000 HUF
43 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (36885343)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kétszintes családi ház Füzesgyarmaton a Kastélypark Fürdő közelében, tágas otthon nyugodt környezetben. B...
45 700 000 HUF
317 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (97882279)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Füzesgyarmaton mindösszesen 10 perc sétára a Kastélypark Fürdőhöz! ! ! ! Helyszín: Füzesgyarmat, Békés Várme...
27 200 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (53744372)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 5
Békés vármegye, Békés városban, csendes kertvárosias környezetben, a Kodály Zoltán utcában egy hőszigetelt, téglából épült, 180...
45 000 000 HUF
264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Békés megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal