Eladó ház Békés megye (1449 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 449 db
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (63977893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kőrös-parti lakás, távol a város zajától! Sarkad csendes részén, a Kendergyári soron 60nm-es lakás eladó Méretének köszönhet...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38876448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Sarkad egyik legjobb részén eladó egy félkész családi ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában! a 128 nm-es hasznos alapter...
6 000 000 HUF
46 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (45544958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 3
Új házat keres Sarkadon? 2000-Ben épült családi ház várja ój tulajdonosát! Az ingatlanban 3 különnyíló szoba található, így t...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (74493474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház és virágüzlet Kétegyháza szívében – Bejáratott vállalkozással! Eladó egy egyedülálló lehetőség Kétegyháza k...
12 900 000 HUF
129 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (16349534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Otthonos terek, rendezett udvar, jó helyen – eladó 4 szobás családi ház Sarkad egyik legkedveltebb utcájában! 660 Nm-es telek...
14 900 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (72344495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2319 m2
Szobaszám: 5
3 Lakásos ingatlan, 5 évre garantált bérleti díjjal, visszavásárlási opcióval – MEZŐBERÉNYBEN! Befektetők, ingatlankereskedők...
27 900 000 HUF
139 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (19829394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó házrész saját udvarral és garázzsal Békéscsaba belvárosában – kivételes lehetőség otthonteremtésre vagy befektetésr...
41 000 000 HUF
488 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (23897751)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: 4
Tágas nappali, parkosított telek, maximális térérzet – ez nem álom, ez a következő otthonod! Ha mindig is vágytál egy hatalma...
60 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (44772493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 6
Eleken tágas, 6 szobás családiházat kínálok eladásra, mely akár több generáció együttélését is tudja biztosítani. A ház csend...
27 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (84393374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5
Eladó, Békéscsaba kertvárosi részén, egy kivételes családi HÁZ! Békéscsaba egyik kiemelt, rendezett kertvárosi környezetében k...
75 500 000 HUF
284 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (93715822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 5
Vésztő városa ahol az ingatlan található, ideális helyszín azok számára, akik a nyugodt és békés környezetet részesítik előnybe...
64 900 000 HUF
324 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (33897884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy két szintes, tégla építésű, dupla komfortos 123 m2-es kiváló álla...
53 000 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (53778745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Gyula Galbácskert városrészében, csendes utcában eladó egy 122 m2 +40m2 alapterületű, 2 generációs családi ház. A nagyobbik i...
69 900 000 HUF
431 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (67974577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Szarvason, a Deák Ferenc utcában, 92 m2-es, téglaépítésű, családi házrészt! Az ingatlan jelenleg vendéglátó...
21 990 000 HUF
239 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (64447964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség békéscsabai családi házrész! Ez az 1960-ban épült, földszintes, 95 m²-es házrész Békéscsaba belvárosában ...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (37892436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2091 m2
Szobaszám: 4
Békés megye, Tótkomlós kertvárosi részén, épülő Ipari park szomszédságában, padlásteres családi ház eladó. Az ingatlan üresen á...
18 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (73172233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Békéscsaba-MezőmegyerEladó egy 86 négyzetméteres családi ház Békéscsaba-Mezőmegyer városrészben. Az ingatlan ...
17 500 000 HUF
203 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (49254646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség! Békés vármegye, Békés város belvárosi részén eladásra kínálom az alábbi ingatlant. a polgári jell...
59 600 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34719453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy összközműves telek egy régi, bontandó vagy teljes felújításra szoruló házzal. a ház ugyan nem nyeri el a szépségdíjat...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (65924592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Gyulán több generációs, összesen 180 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan közel a várfürdőhöz, 716 nm-es telken helyezkedik el....
69 000 000 HUF
383 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Békés megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Békés megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal