Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (989 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 989 db
Eladó Szalaszendi családi ház hirdetés (62426983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1995 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szalaszend központjában. Az ingatlan felosztása: - szobák mérete: 16 m² és 14 m², - nappali 15 m² - konyha...
16 500 000 HUF
196 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújszántói családi ház hirdetés (73437393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok a dinamikusan fejlődő Abaújszántó központi részén egy 1501 m² telken lévő ingatlant. Az épület kőből és tégl...
10 900 000 HUF
90 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gönci családi ház hirdetés (89822663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Gönc városában egy másfél szobás 60 m² családi ház. Kicsi ház, több lehetőség, fantasztikus panoráma! Itt a pihenésé a ...
4 500 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (48623835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1191 m2
Szobaszám: 3
Főbb jellemzők: • Nettó lakóterület: 84 m² • Telek mérete: 1191 m², sík felszínű, bekerített • 3 tágas szoba + konyha-étkező, k...
8 450 000 HUF
100 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (56843944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vattai családi ház hirdetés (26526837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vattán egy 56 nm-es, 2 szobás, felújított, összközműves családi ház 993 nm-es saroktelken garázzsal, fedett terasszal. a ...
28 300 000 HUF
505 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (34574496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 4
Sárospatak egyik legkedvesebb részén, Végardón a fürdő közelében – kínáljuk eladásra ezt a szerethető, parasztház jellegű csalá...
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (47455384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Tibolddaróc központi részén, mégis csendes utcában egy 1870 m²-es telken elhelyezkedő, 56 m² alapterületű...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (49635439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (43853424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető családi ház! 3 Külön lakrész lehetősége? Modernizált alapok Mezőkövesden! Eladásra kínálok Mezőkövesd ...
28 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (74664233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesden, az Alkotmány utcában eladó felújítási tervvel rendelkező családi ház! Mezőkövesd csendes, jól megközelíthető rész...
29 900 000 HUF
404 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (69953358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (65943319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó állapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészbő...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (43685298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 83 m2-es, 3 szobás családi ház Mezőkövesden, műhellyel és garázzsal. Mezőkövesden eladásra kínálok egy 83 nm alapterüle...
29 900 000 HUF
364 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (93485435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1940 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden, a csendes Jegenyesor utcában ez a felújítandó, hatalmas potenciállal bíró, összközműves családi ház, amely ...
33 490 000 HUF
223 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (69723574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ózd kertvárosi részén egy 150 nm-es, 2 szintes, nappali + 4 szobás, 7 éve teljeskörűen felújított kétgenerációs összkomfo...
21 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (77652349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőnagymihályi családi ház hirdetés (19249935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 1
Mezőnagymihályon kínálok megvételre egy jó állapotú parasztházat, amely az elmúlt időszakban több fontos korszerűsítésen esett ...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (59762913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5
Szerencs Ond felőli részén, eladó egy 188 nm hasznos lakótérrel rendelkező, összesen 5 szobás, dupla komfortos, vegyes falazatú...
39 500 000 HUF
210 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (27342349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szikszó csendes utcájában, tágas telekkel! Eladásra kínálok Szikszón, nyugodt, rendezett környezetben, egy 9...
37 000 000 HUF
406 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal