Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (983 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 983 db
Eladó Szentistváni családi ház hirdetés (34474847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 3410 m2
Szobaszám: 3
Mezőkövesd szomszédságában, Szentistván nagyközségben kínálok eladásra egy 150 m2-es, felújított családi házat! ! ! a ház egy 3...
38 000 000 HUF
253 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (12332929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkövesd belvárosában eladó egy összkomfortos, jó álllapotú, 91 nm-es, 3 szobás, családi ház. Az ingatlan két külön lakrészb...
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (71543138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két ház egy áráért a tavak közelében, kiváló befektetési lehetőség Nyékládházán! Eladásra kínálunk Nyékládháza kedvelt, délke...
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (64938736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
Rudabánya városában 3 szobás, földszintes, 75m2 alapterületű, napfényes, belül részlegesen felújított, összkomfortos, összközmű...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentistváni családi ház hirdetés (23664382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 3410 m2
Szobaszám: 3
38 000 000 HUF
253 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (15254549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerlövői családi ház hirdetés (36152155)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesd agglomerációjában Egerlövő településen eladó egy összkomfortos, 78 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú családi ház. A...
14 900 000 HUF
191 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (47373377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (77336735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (53435366)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
34 990 000 HUF
384 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (59877842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
39 000 000 HUF
194 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (58434443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szikszó csendes utcájában egy 100 m2 hasznos alapterületű, 4 szobás, kő falazattal rendelkező családi ház. a régi tornáco...
20 900 000 HUF
209 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (32724363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (63114591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
Rudabányán eladó egy 3 szobás, földszintes, 75 nm alapterületű, napfényes, belül részlegesen felújított, összkomfortos, összköz...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőzombori családi ház hirdetés (85764933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1922 m2
Szobaszám: 3
Eladó jó elosztású családi ház Mezőzomboron – 2 szoba + nappali, hatalmas telekkel! Álmaid otthona vagy turisztikai befektetés?...
11 500 000 HUF
94 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőkeresztúri családi ház hirdetés (32462462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 3
Miskolctól, Tiszaújvárostól 15 km-re Hejőkeresztúr főutcáján, nagyon jó lakókörnyezetben, kiváló szomszédokkal rendelkező, felú...
23 000 000 HUF
209 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodivánkai családi ház hirdetés (36533972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 3
Eladó Borsodivánkán teljes bútorzattal együtt egy 110 nm-es, 3 szobás, tornácos, fagerendás összközműves parasztház/családi ház...
31 900 000 HUF
290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (22358133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 2
‼️ Teljes közművesítettség + azonnal birtokba vehető lehetőség gesztelyen! ‼ >Alakítsa saját ízlésére – ebben a házban valódi p...
21 900 000 HUF
292 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (24373477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 1
Sárospatak, Bodrog holtág mellett fekvő ingatlant kínálunk eladásra. Horgászási lehetőség kiváló. A házhoz 1. 281 m2 földte...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (52134523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 2
Mezőcsáton eladó családi ház - kiváló helyen, jó ÁRON! CSALÁDI ház eladó Mezőcsát belvárosában, a Bacsó Béla utcában pár perc...
13 900 000 HUF
278 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.