Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 45 millióig (1055 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 055 db
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (29473574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. -Megye, Erdőhorváti településen, felújításra érdemes, alapszinten lakható, meseszép környéken fekvő családi ház elad...
14 500 000 HUF
223 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (96453149)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Több generációnak ideális, 6 szobás, kertes családi ház SZIKSZÓN! Szikszó, eladó 1987-ben épült, tégla építésű családi ház, a...
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (41437954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönci családi ház hirdetés (35573754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Göncön, a szlovák határ közelében! Göncön, csendes, nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy ...
5 000 000 HUF
104 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (54455794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (15457894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abaújkéri családi ház hirdetés (99464427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2860 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy családi ház Abaújkérben, csendes környéken, a Zempléni hegyek lábánál. 2 Hálószoba, egy nagy nappali ebédlővel, egy f...
45 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodrogkisfaludi családi ház hirdetés (18324715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy téglaépítésű családi ház, mely a 70-es években épült Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, a festői szépségű Bodrogkisfaludo...
29 000 000 HUF
322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (36853148)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 3
Eladó azonnal költözhető családi ház csendes környezetben Mezőcsáton! Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik k...
13 800 000 HUF
202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Répáshutai családi ház hirdetés (34762943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó családiház Répáshután – ahol a természet és az ember harmóniában él! Különleges lehetőség a Bükk szívében: eladásra kín...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodrogkisfaludi családi ház hirdetés (79353835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó téglaépítésű családi ház Bodrogkisfaludon Eladásra kínálunk egy 1970-es években épült, tégla szerkezetű családi házat Bo...
29 000 000 HUF
322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (28323388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (29973834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 4 szobás, 110m2-es családi ház Szendrő középpontjában, csendes, nyugodt UTÁBAN! Falusi csok, CSOK Plusz és o...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (73343395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (47487332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (79259386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (42487478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladásra kínálunk Tiszalúcon egy jó állapotú, 120 m²-es, tetőtér-beépítéses családi házat, mely 850 m²-es telken helyezkedik el...
29 500 000 HUF
223 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (56433946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház eladó Aszalón bővíthető, tehermentes, kiváló statikai állapotban. Aszaló központi részén kínálok eladásra eg...
22 900 000 HUF
257 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (76598787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.