Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 50 millióig (1135 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 135 db
Eladó Bózsvai családi ház hirdetés (42797549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy varázslatos, idilli faluban találja meg új otthonát! Bózsva szívében most eladó egy 100 négyzetméteres cs...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálházai családi ház hirdetés (37493667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel Pálháza gyönyörű környezetében elhelyezkedő családi házunkat, mely most eladó! Az ingatlan 85 négyzetméteres alapte...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetés feladás ingyen
Szeretnéd gyorsan eladni az ingatlanod?
📷 Hirdess INGYEN akár 30 fotóval, ingatlanosként is
🔍 Évente 4 millió érdeklődő nézi a hirdetéseket
🏷️ Ingatlanosoknak automatikus hirdetés megjelenés
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyrozvágyi családi ház hirdetés (14375521)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2099 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nagyrozvágy településen található, kényelmes családi ház, mely tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnék élv...
6 900 000 HUF
125 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (49692534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy 80 nm es 2 szobás családi ház. Az ingatlan felújításra szorul, ami már az új vevő elképzelesei ala...
23 900 000 HUF
298 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (23998234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy felújítandó családi ház. Elhelyezkedéséből adódóan vállalkozásra is alkalmas. Autó beállási lehetőség adott.  Amennyiben a hírdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (59751999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik kedvelt településén, Vágáshután eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Elhelyezkedés szempontjából a telepü...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (44274449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Sárospataktól 10 km-re, Viss településen eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Az ingatlan nyílászárói fából készültek...
10 990 000 HUF
169 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb ház hirdetés (63444371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 3 lakásos társasházi udvarban egy 80 nm-es és egy 40 nm-es társasházi lakást. ...
22 900 000 HUF
190 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (27733277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágás településen eladásra kínálok egy 70 nm-es 2 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőfedése cserép. Nyílászárói fábó...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (53636734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1424 m2
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely - Károlyfalva településen eladásra kínálok egy részben felújított, 2 szobás családi házat. a ház külső szigetel...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzérkajatai családi ház hirdetés (96344932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2303 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik csendes falujában, Fűzérkajata településen eladásra kínálok egy 2 szobás, 100 nm-es családi házat.  Az ingatlan ...
21 000 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzéri családi ház hirdetés (89874226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2253 m2
Szobaszám: 4
Fűzér településen eladásra kínálok egy 100 nm-es, 4 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőszerkezete cseréppel van fedve. Kül...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóberecki családi ház hirdetés (12744967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 3 szoba + étkezős családi házat Alsóberecki községben. Az ingatlan a község központjához közel található. ...
25 900 000 HUF
246 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóládi családi ház hirdetés (84878493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 3332 m2
Szobaszám: 3
Sajóládon 2021-ben épült, összkomfortos, újszerű állapotú családi ház eladó! Tégla építésű, 5cm-es szigeteléssel, cseréppel fed...
45 000 000 HUF
505 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kázsmárki családi ház hirdetés (26527452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
2 500 000 HUF
38 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (24883353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1399 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Edelény belvárosában, csendes és kiváló lakóközösségű utcájában kínálok megvételre egy 100 m2-es, tehermentes, felújításra váró...
23 490 000 HUF
234 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (51314463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2