Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 50 millióig (1137 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 137 db
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (34435749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Festői környezetben Vágáshután  kínálok eladásra egy 2 szobás családi házat. Az ingatlan 2 bejárattal rendelkezik egyik bejárat...
31 000 000 HUF
442 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (49687527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Sárospatakon  családi házat. Első ránézésésre csak a sok munkát látja a kereső, de ha végig gondoljuk az ing...
22 000 000 HUF
201 834 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (45223147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Sátoraljaújhelyen, egy nagyon jó hangulatú, két utcából megközelíthető telken elhelyezkedő családi házat. Sa...
12 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (58533774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 161 nm területű 3 lakásból álló ingatlant aminek az értékesítése egyben fog történni, ezért akár családi h...
23 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóregmeci családi ház hirdetés (39661185)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 3714 m2
Szobaszám: 2
Alsóregmec központjában, Sátoraljaújhelytől mindössze 9 km távolságra, eladásra kínálunk egy számos lehetőséget nyújtóTradicion...
15 900 000 HUF
72 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (28362979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely belvárosában, az Aradi utca csendes részénEladásra kínálunk egy csodásan felújított, egyedileg átépített 64 nm-es, 3 szobás közös udvaros kertes házat, óriás pincével, és egy 375 nm-es parkosított kertrésszel. 25990000 Ft Referencia szám: hz029287
25 990 000 HUF
406 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcsai családi ház hirdetés (64337435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2226 m2
Szobaszám: 3
Karcsa Településen, a Rákóczy út központi részén Sátoraljaújhelytől 12 percreELADÁSRA kínálunk egy 86 nm-es lakórésszel rendelk...
14 990 000 HUF
174 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (62992934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont Kizárólagos forgalmazásában! Eladó Sajópüspöki községben közel a Szlovák határhoz, 1920-as években épült kú...
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerlövői családi ház hirdetés (34932992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 355 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 4
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Egerlövő 355, 6 m2 nettó alapterületű ingatlan - háromszintes, duplakomfortos családi ház és aut...
48 000 000 HUF
135 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94523974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2195 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon, az Észak-Kilián városrészben, lakóöveztben egy egyedi adottságokkal rendelkező építési telek. Önmagában az, ho...
32 990 000 HUF
471 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (85457162)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőbényei családi ház hirdetés (24959544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 4
Zempléni hegység közkedvelt település Erdőbényén eladó egy kilencvenes években épült családi ház! Az épület alap illetve falaz...
36 300 000 HUF
427 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (53365613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 3
Tokaj csendes utcájában 80 nm es családi ház ELADÓ! Ingatlan főbb jellemzői:- építés éve 2000- 80 nm hasznos alapterület- tégl...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (62924784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174481 hivatkozási számú erdőhorváti családi ház. Az ...
9 000 000 HUF
92 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodrogkeresztúri családi ház hirdetés (23538479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas családi ház a Dereszla-domb lábánál. a zsidó közösség ismert csodarabbija ezen a dombon került végső nyughelyér...
37 900 000 HUF
526 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőbényei családi ház hirdetés (58173593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 4
Zempléni hegység közkedvelt település Erdőbényén eladó egy kilencvenes években épült családi ház! Az épület alap illetve falaza...
36 300 000 HUF
427 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tállyai családi ház hirdetés (42464766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvásárlásra kínálok Tokaj-Hegyalja Világörökség területének központjában, Tállya településen, egy elragadó, polgári stílusú c...
44 900 000 HUF
390 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98337319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Eladó mezőcsáton 1262nm sarki telken régi családiház! 138Nm hasznos térrel, két aszfaltozott útról megközelíthető autó bejárat!...
20 000 000 HUF
144 927 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (28573337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Megvásárlásra kínálok Miskolc belvárosában, egy nettó 80 nm alapterületű, 2+2 félszobás, téglaépítésű, felújítandó szintes iker...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (57943162)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Miskolc Szirma kertvárosi részén Eladó egy rendkívüli lehetőséget kínáló, felújítandó családi há...
49 900 000 HUF
356 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal