Eladó ház Budapest környékén (12924 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 924 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (73387549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 4
Fedezzen fel egy igazi gyöngyszemet Szentendre festői városrészében, Pismányban, ahol a természet közelsége és a városi élet ké...
150 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (48984279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 5
Budaörs szívében, idilli környezetben kínáljuk eladásra ezt az örök panorámás, igazán különleges, átgondolt tervezésű házat, am...
309 000 000 HUF
1 030 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (95682947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 6
Tárnokon keresel eladó családi házat? a ház otthon végezhető vállalkozásra is alkalmas! Eladó egy tágas, két szintes családi há...
109 900 500 HUF
646 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (85625375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 4
Varázslatos panorámával rendelkező különleges családi otthon erdő szomszédságában wellness részleggel és kültéri medencével Sze...
179 000 000 HUF
795 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33927744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 630 m2
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: 8
Érd városának egyik legexkluzívabb, legelbűvölőbb részén kínáljuk megvételre ezt a lenyűgöző, örökpanorámás villát. A páratla...
549 000 000 HUF
871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (99467264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsésen, Andrássytelepen egy bruttó 95 nm-es, nappali + három szobás, földszintes, felújítandó családi ház, melléképület...
96 000 000 HUF
1 129 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54337959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű földszintes családi ház a szent istván LAKÓPARKBAN! Vácrátót egyik legfelkapottabb részén, a Szent István-LAK...
105 000 000 HUF
1 296 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (36445363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 5
Egyszintes otthon nagycsaládnak, Nagykovácsi közepén! A település legjobb helyén eladó egy 155 nm-es, nappali + 4 szobás (kön...
185 000 000 HUF
1 193 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (96197794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Egyedülálló vízparti élmény áporkán! A++ energetikai luxus, csodás PANORÁMA! Ritka lehetőség a piacon! Áporka legszebb részén,...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (34372994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Szigetszentmiklóson - Tágas, kényelmes otthon nagycsaládosoknak Szigetszentmiklós csendes, mégis jól megköze...
147 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (96255593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
726 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (33742343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (43844674)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 5
Egyedi ingatlan dunaharasztin: 237nm ház + 44nm LAKÁS! Szöveg: Páratlan lehetőség Dunaharaszti központjában! Eladó egy 237 nm-...
138 900 000 HUF
586 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (32457394)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Exkluzív 460 m²-ES álomotthon Halásztelek duna-közeli részén – medencével, SZAUNÁVAL Halásztelek egyik legkedveltebb, Duna-par...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (75127294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 1
Eladó 386 nm-es telek Szigetszentmiklós csendes, folyamatosan fejlődő részén! ! ! Remek lehetőség azoknak, akik nyugodt körny...
28 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (97933558)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy különleges, mediterrán hangulatú családi ház ÜrömRókahegyen! Csend, panoráma, természet és elegancia mindez egy hely...
279 500 000 HUF
1 356 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (19926295)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 5
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Piliscsabán, a csendes és zöldövezeti Klotildligeten található, háromszintes, panor...
135 000 000 HUF
597 345 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (78449923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 5
Hangulatos, panorámás otthon leányfalun medencével, napelemmel, SZAUNÁVAL! Eladó Leányfalun a Székely Villa közelében egy azonn...
199 900 000 HUF
1 142 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (67522334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 2048 m2
Szobaszám: 4
Csak irodánkat bízták meg! a Bella Ingatlaniroda eladásra kínál egy Tárnokon található kétgenerációs zártkerti házat. A ház t...
66 000 000 HUF
622 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (74244977)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Önálló családi ház, Nappali + 3 szoba, 97 nm! ! 3% Otthon start hitellel MEGVÁSÁROLHATÓ! ! ! Csörögön, kiváló adottságokkal ...
95 000 000 HUF
979 381 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal