Eladó ház Fejér megye 35 millióig (297 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 297 db
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (36694439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: 2
Találjon otthonára Lajoskomárom-Középboogárdon: Egy varázslatos házban, a nyugalom szigetén! Lajoskomárom-Középboogárd egy apró...
22 900 000 HUF
346 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (56357784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (25342438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 2
Baracson csendes utcában, mégis mindenhez közel eladó egy részben felújított, takaros kis házikó! Hatalmas (3066m2) telken tal...
30 500 000 HUF
346 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (95734455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2167 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Pusztaegresen! Eladásra kínálunk egy 66 m²-es, téglából épült családi házat, amely egy tágas,...
17 900 000 HUF
271 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beloianniszi családi ház hirdetés (75676742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Beloianniszról is érdemes néhány szót ejteni, hiszen ez a kis település kiváló választás azok számára, akik a nyugalomra és ter...
34 600 000 HUF
540 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri házrész hirdetés (81934332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 82 m2-es 2 szobás házrész Móron a belváros közelében, összesen 1127 m2-es telken. Az udvarban a ház előtt található e...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (54588949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szabadbattyán Enmmarózán eladó családi ház! Emmarózán eladó 1073 nm-es telken kb. 40 Nm-es pince+ 1 szobás ingatlan. a telken fúrt kút és villany. Besorolása: szőlő és gazdasági épület. Az ár irány ár! (Hivatkozási szám: m118059)
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (73258542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jenőben eladó 2 szobás családi ház! Jenő központjában eladó vegyesfalazatú családi ház, 2200 nm-es telken. Fűtése villany ille...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálozi családi ház hirdetés (57467317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kálozon eladó 3 szobás családi ház! Székesfehérvártól 30 km-re, Siófoktól 50 km-re, eladó Káloz központjában egy 2182 m2 -es i...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (64798439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagykarácsony csendes utcájában található, vegyes falazatú ( vert + tégla ) családi ház eladó. Az 1968-ban épült egyszintes épü...
15 900 000 HUF
227 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (28939973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abai családi ház hirdetés (13317453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Abán remek lehetőség saját otthon kialakítására! Aba községben, Székesfehérvártól mindössze 15 pe...
12 900 000 HUF
198 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (13724544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2094 m2
Szobaszám: 4
Cece központjában szerkezetkész családi ház melléképülettel eladó Cece csendes utcájában eladó egy 2010 körül épült, kétszinte...
29 000 000 HUF
207 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sáregresi családi ház hirdetés (94426744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2058 m2
Szobaszám: 2
Családi ház nagy telekkel és gazdasági épületekkel eladó Sáregresen! Eladóvá vált egy kényelmes és sokoldalú családi ház Sáre...
15 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (34227937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1996 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagyvenyim Mélykúton, 77 m2-es, vegyes falazatú (vert fal + tégla) családi házat kínálok megvételre! A ház az elmúlt években ...
27 900 000 HUF
362 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (45584559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2