Eladó ház Fejér megye 45 millióig (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (56357784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (25342438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 2
Baracson csendes utcában, mégis mindenhez közel eladó egy részben felújított, takaros kis házikó! Hatalmas (3066m2) telken tal...
30 500 000 HUF
346 590 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (95734455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2167 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Pusztaegresen! Eladásra kínálunk egy 66 m²-es, téglából épült családi házat, amely egy tágas,...
17 900 000 HUF
271 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőfalvai családi ház hirdetés (77439596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Mezőfalván – kiváló elhelyezkedéssel, nagy telekkel! Kis ingatlanirodánk kínálatában eladó Mezőfalva elején...
44 000 000 HUF
676 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi ikerház hirdetés (32443828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 4
Eladó Dunaújvárosban egy különleges, 1950-ben épült, 4 szobás családi ház, mely kiváló fényviszonyokkal és egyedi karakterrel r...
43 500 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beloianniszi családi ház hirdetés (75676742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Beloianniszról is érdemes néhány szót ejteni, hiszen ez a kis település kiváló választás azok számára, akik a nyugalomra és ter...
34 600 000 HUF
540 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (27855474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Kulcson Dunára néző panorámával A település belterületén, a Deák Ferenc utcában eladó egy 60 nm-es tégla építésű, kiváló állap...
37 600 000 HUF
626 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (23549223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
Csendes környéken eladó egy 100 nm-es, 3 szobás családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálok egy jó állapotú, tágas családi háza...
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri házrész hirdetés (81934332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 82 m2-es 2 szobás házrész Móron a belváros közelében, összesen 1127 m2-es telken. Az udvarban a ház előtt található e...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (54588949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szabadbattyán Enmmarózán eladó családi ház! Emmarózán eladó 1073 nm-es telken kb. 40 Nm-es pince+ 1 szobás ingatlan. a telken fúrt kút és villany. Besorolása: szőlő és gazdasági épület. Az ár irány ár! (Hivatkozási szám: m118059)
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jenői családi ház hirdetés (73258542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jenőben eladó 2 szobás családi ház! Jenő központjában eladó vegyesfalazatú családi ház, 2200 nm-es telken. Fűtése villany ille...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálozi családi ház hirdetés (57467317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kálozon eladó 3 szobás családi ház! Székesfehérvártól 30 km-re, Siófoktól 50 km-re, eladó Káloz központjában egy 2182 m2 -es i...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (47212651)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pákozd panorámás részén eladó egy 772 m2-es alapterületű telek. a telken 105 m2 alapterületű ingatlan áll, amely jelenleg műhel...
38 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (64798439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagykarácsony csendes utcájában található, vegyes falazatú ( vert + tégla ) családi ház eladó. Az 1968-ban épült egyszintes épü...
15 900 000 HUF
227 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (28939973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (46744359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (77266494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (82175114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 3
40 900 000 HUF
409 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abai családi ház hirdetés (13317453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Abán remek lehetőség saját otthon kialakítására! Aba községben, Székesfehérvártól mindössze 15 pe...
12 900 000 HUF
198 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (13724544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2094 m2
Szobaszám: 4
Cece központjában szerkezetkész családi ház melléképülettel eladó Cece csendes utcájában eladó egy 2010 körül épült, kétszinte...
29 000 000 HUF
207 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.