Eladó ház Fejér megye 45 millióig (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 456 db
youtube videó Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (22459929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 2177 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Iváncsa, központ – felújítandó Főbb jellemzői: – főépület alapterület: ~82 m², + ~15 m²-es nyári konyha, –...
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dégi családi ház hirdetés (53822949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Fejér megye déli részén, a Balatontól mindössze 25 perces autóútra, a felújított Festetics kastélynak is otthont adó Dég telepü...
43 000 000 HUF
417 475 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Cecei családi ház hirdetés (65163773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2064 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház nagy telekkel Cece központi részén eladó! Megvételre kínálunk egy 95 m²-es családi házat, tágas, 2064 m...
23 990 000 HUF
252 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi családi ház hirdetés (93446257)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 30 km. -Re az M7-es lehajtójától nem messze Fejér megyében, a Martonvásári járásban tordason annak is a központjába...
29 900 000 HUF
474 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (63195774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1996 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyim Mélykúton található, vegyes falazatú, (tégla + vertfal) felújított családi ház eladó. Az 1996 nm-es telken elhelyezk...
27 900 000 HUF
362 337 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (72362472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsi Savanyúrét részén található 69 nm-es, Amerika konyhás nappali+ 2 szobás, földszintes, felújított, tégla építésű családi h...
37 990 000 HUF
550 579 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27843825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 2
Rácalmáson állandó lakhatásra alkalmas hétvégi ház eladó. Az 1759 nm-es telken elhelyezkedő, 3 szintes, 80 nm-es ingatlan Rácal...
31 000 000 HUF
387 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (97943764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2253 m2
Szobaszám: 1
Iszkaszentgyörgy Szőlőhegyen eladó 2253 m2 szőlő, gyümölcsös zártkerti ingatlan. 48 m2 gazdasági épület, amelyből 40 m2 lakha...
19 500 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (82377794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2253 m2
Szobaszám: 1
Iszkaszentgyörgy Szőlőhegyen eladó 2253 m2 szőlő, gyümölcsös zártkerti ingatlan. 48 m2 gazdasági épület, amelyből 40 m2 lakható...
19 500 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülei családi ház hirdetés (44484743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos családi ház Füle központjában – állandó otthonnak vagy nyaralónak is tökéletes választás! Fedezze fel Füle s...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (63548347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 4
Bicskei családi ház eladó! Bicske rendezett utcájában 105 nm hasznos alapterületű családi ház eladóvá vált. a hosszú, vertfal...
38 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (99493689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 3420 m2
Szobaszám: + 1 fél
Kajszibarackos birtok, kis faházzal eladó! Bicske - Galagonyás dombtetőn 3420 nm-es, bekerített gyümölcsös eladó! A gondosan...
18 500 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (97742727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 2
Székesfehérvár forgalmas csomópontján eladásra kínálok egy 52 m2-es felújítandó családi házat, 391 m2-es telken. Víz, villany...
33 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (56684236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 2
Zámolyon, Székesfehérvártól 15 km-re eladó egy 60 m2-es parasztház 702 m2-es telken. A településen az egyik legkedvezőbb árú i...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78682545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti, panorámás házikó Bicskén! Bicske Galagonyás IV. Dűlőben eladóvá vált egy meseházikó! 30-40 Éve igényes mesterek ép...
15 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (37677743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, kétgenerációs családi ház tágas telekkel eladó Perkátán! Perkáta csendes, barátságos település Fejér vármegyében...
23 000 000 HUF
242 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri családi ház hirdetés (35434645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 2
Csendes utcában, központhoz közel! Mór településen megvételre kínálok egy 67 m2-es, vegyes falazatú, részben verandás családi ...
30 000 000 HUF
447 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal