Eladó ház Fejér megye 45 millióig (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27335349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 80nm-es családiház Rácalmáson! Ez egy jó környéken lévő csendes utcában elhelyezkedő ingatlan. Két szoba, konyhás....
19 490 000 HUF
243 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohai családi ház hirdetés (56327447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 917 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Mohán! Mindössze 15 perc autóval Székesfehérvártól, vagy 30 perc kerékpárral a kiépített kerékpárúton! Eladás...
40 900 000 HUF
378 703 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mohai családi ház hirdetés (29623194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 917 m2
Szobaszám: 4
40 900 000 HUF
378 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (67653733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kisláng egyik szélső utcájában egy 70 nm-es, amerikai konyha + nappalis, 1 + 2 szobás, vegyes falazatú (80 %-ban tégla) c...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (29738979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1251 m2
Szobaszám: 4
Bakonycsernye festői szépségű, dombos részén, a Bakony lábánál kínálunk eladásra egy 91 négyzetméteres családi házat, amely len...
45 000 000 HUF
494 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (65451973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1251 m2
Szobaszám: 4
45 000 000 HUF
494 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (44247482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel a nyugalom és a lehetőségek otthonát Mezőszentgyörgy csendes utcájában! Ez a 66 nm-es tégla családi ház a béke szig...
36 800 000 HUF
557 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (79646547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2
Bodajkon, a festői Bakony lábánál egy csendes utcában eladó egy felújítandó családi ház. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a t...
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (84432675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (55914478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1775 m2
Szobaszám: 3
🏡 Felújítandó családi ház Lepsényben – kiváló elhelyezkedés, nagy telek Lepsény csendes részén eladó egy 73 nm-es, felújítandó...
23 900 000 HUF
327 397 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (94644559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1197 m2
Szobaszám: 4
Családiház panellakás áráért! Ha a városi élet zajától elvonulna, de mégis közel akar lenni mindenhez, ez a négyszobás lakás id...
26 125 000 HUF
194 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrhidai ikerház hirdetés (45572374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1938 m2
Szobaszám: 4
Két szintes ikerház Úrhidán - csendes helyen várja új tulajdonosát! Eladóvá vált ez a tágas és kényelmes ikerház Úrhidán, amely...
39 900 000 HUF
438 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (72944636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 2
Zámolyon, Székesfehérvártól 15 km-re eladó egy 60 m2-es parasztház 702 m2-es telken. Az épület szerkezete vályog, cserép tetőfe...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csőszi családi ház hirdetés (75382373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2411 m2
Szobaszám: 4
Csősz központjától 500m-re egy 88 nm-es vegyes falazatú családi házat kínálok eladásra! a ház felújítása elkezdődött. Az ingatl...
22 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (76539928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 4
Eladó 148 nm-es családi ház Enying-Balatonbozsokon! Enying-Balatonbozsok csendes, fejlődő részén eladó egy 148 nm-es, tégla ép...
38 000 000 HUF
256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (24752229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 4410 m2
Szobaszám: 2
Enying-Balatonbozsokon 74nm-es, vegyes falazatú családi házat kínálok eladásra! a ház közvetlen a buszmegálló mellet található,...
17 800 000 HUF
240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (22962359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: 1
Új élet Kislángon! Egyedülálló lehetőség! Eladó egy tényleg hatalmas, 4316 négyzetméteres telken egy részben felújított paraszt...
21 900 000 HUF
248 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentágotai családi ház hirdetés (47383699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1788 m2
Szobaszám: 3
Sárszentágotán kínálunk egy varázslatos lehetőséget! Eladó egy 78 négyzetméteres családi ház, amely minden igényt kielégít és k...
23 500 000 HUF
301 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrhidai ikerház hirdetés (93274538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1938 m2
Szobaszám: 4
39 900 000 HUF
438 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (62697524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Csákváron! Eladásra kínálom 1365 nm-es telken fekvő, 60 nm-es családi házat. Az ingatlanban 3 szoba, konyha,...
44 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal