Eladó ház Fejér megye 45 millióig (456 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 456 db
Eladó Sárkeresztúri családi ház hirdetés (74244637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 4
Sárkeresztúr szélén eladó egy szép nagy, 125 nm-es családi ház. Méreteinél és elosztásánál fogva több gyerekes családnak igen k...
41 000 000 HUF
328 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (39425864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 4
Mezőszentgyörgy csendes, nyugodt utcájában eladásra kínálok egy 88 nm-es családi házat. a ház kisméretű tégla és Ytong falazatú...
34 900 000 HUF
396 590 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Enyingi családi ház hirdetés (81585853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172906 hivatkozási számú enyingi családi ház. Enying központjá...
26 890 000 HUF
199 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (89451934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1996 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagyvenyim Mélykúton, 77 m2-es, vegyes falazatú (vert fal + tégla) családi házat kínálok megvételre! A ház az elmúlt években ...
27 900 000 HUF
362 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári ikerház hirdetés (32463734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172459 hivatkozási számú székesfehérvári ikerház. Eladásra kíná...
42 000 000 HUF
840 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (23973837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2892 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Székesfehérvár közvetlen közelében egy rengeteg lehetőséget rejtő, vállalkozásra is alkalmas, kiváló adottság...
42 900 000 HUF
536 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (23731327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház sárosdon!Sárosd község Fejér vármegyében helyezkedik el, Székesfehérvártól 25 km távolságra. a település több...
13 900 000 HUF
207 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (91964317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Örömmel kínáljuk eladásra ezt az 1960-as években épült összkomfortos házat, mely Perkáta csendes aszfaltos utcájában található,...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (54474694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1430 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Sárbogárd-Pusztaegres egyik csendes utcájában egy 170 nm-es családi házat. A telek 1430 nm, minden közművel ...
44 000 000 HUF
258 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (24363436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1659 m2
Szobaszám: 3
A Balatontól mindössze 23 km-re, a Fejér vármegyei Lajoskomáromban 100 m²-es, tégla építésű lakóház eladó A házban, amely 1659...
43 500 000 HUF
435 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi egyéb ház hirdetés (91386733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2716 m2
Szobaszám: 1
Zámolyi Szőlőhegyen, nyugodt környezetben, 2716 nm-es telek és a rajta lévő, siklósi kőből épült, 4 évszakos, 5,5m x 5,5m-es, 3...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sáregresi családi ház hirdetés (34492994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2058 m2
Szobaszám: 2
Családi ház nagy telekkel és gazdasági épületekkel eladó Sáregresen! Eladóvá vált egy kényelmes és sokoldalú családi ház Sáreg...
15 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi családi ház hirdetés (87343414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 2
Tordasi családi ház! Eladó Tordas, kellemes részén, nyugalmas utcában egy akár jelenleg is használható családi ház, kényelmes k...
45 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (71471157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2