Eladó ház Fejér megye 50 millióig (554 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 554 db
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (73539266)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 1
Adony városában családi házas környezetben, aszfaltos utcában nettó 50 nm-es családi ház 566nm-es területen eladó. A ház tégl...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csókakői családi ház hirdetés (74956277)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Természetközeli környezetben családi ház eladó Csókakőn! Csókakőn, a Vértes peremén, csendes nyugodt utcájában kínálunk egy 60 ...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (72377313)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 2
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja Bakonycsernyén ezt a masszív szerkezetű, bővített kádár kocka házat, amely...
39 000 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátyásdombi családi ház hirdetés (32265574)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1874 m2
Szobaszám: 3
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró A lido home Siófok által kínált igényes fe...
43 000 000 HUF
551 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sáregresi családi ház hirdetés (35511958)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 5719 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Sáregresen parkosított kerttel, üzlethelyiséggel és számos extrával. Sáregres nyugodt, rendezett,...
29 900 000 HUF
314 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (93995965)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 987 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy közepes állapotú családi ház Felcsút kertvárosi részén, a Kossuth utcában. A ház 75 m2 alakítható terekkel rendelke...
47 000 000 HUF
626 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (94748865)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér vármegye, Pusztaegresen eladásra kínálok kettő családi házat. a 4300 nm- es telken található egy 60 nm- es vályog falazat...
38 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (93568739)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: 5
Tágas otthon nagycsaládosoknak, és a falusi élet szerelmeseinek! Az 5 szobás, részben felújított családi ház ideális többgyerm...
42 000 000 HUF
347 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (33749321)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 3
Eladó Perkátán egy hatalmas 3800 nm-es telken lévő 3 szobás 70 nm családi ház. Közelben élelmiszer üzlet, iskola, óvoda, post...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (47544473)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagyvenyim - Mélykútpusztán egy vegyes falazatú, lemezcseréptetős, felújított családi házat, 2100 nm-es telke...
37 900 000 HUF
485 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (99879591)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ercsiben egy 1980-ban téglából épült önálló családi ház, 528nm-es saroktelken. Az egyszintes ház 98nm-es, de tetőtér fe...
26 900 000 HUF
274 489 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csókakői családi ház hirdetés (43494497)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csókakői családi ház hirdetés (71959967)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (56945967)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 2
Száraz, masszív családi ház hatalmas telekkel Azonnal költözhető otthon! Leírás:Eladó egy 60 nm-es, 1960-ban épült, rendkívül...
41 500 000 HUF
691 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (94374533)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1812 m2
Szobaszám: 2+ 5 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Perkáta központjától távolabb eső utcában eladásra kínálok e...
18 200 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csókakői családi ház hirdetés (86649787)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2860 m2
Szobaszám: 3
Csókakőn kínálunk eladásra, egy három szobás családi házat, 2860 m2-es nagy telekkel. Az ingatlan főbb jellemzői: -88m2 haszn...
49 900 000 HUF
519 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (49786462)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1871 m2
Szobaszám: 3
Eladó olcsó családi ház Ercsiben – csendes utcában, hatalmas telekkel! Ercsiben, nyugodt környezetben, 62 m²-es családi ház e...
35 000 000 HUF
564 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (92281231)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gárdony csendes részén egy családi ház, mely új építésű vagy felújított modern házakkal, egyszóval folyamatosan megújuló ...
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (86444289)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Agárdon! Egy 59 négyzetméteres, két szobát, konyhát, étkezőt és fürdőszobát magába...
37 000 000 HUF
627 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (49688274)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén 1107 nm-es telken 107 nm-es két szobás családi ház eladó. Az ingatlan felujítandó. Bicske infrastrukturáis ellátottsága...
35 000 000 HUF
327 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal