Eladó jó állapotú ház - Mezőkomárom (43395592)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Mezőkomárom
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:113 m2
  • Telekterület:4316 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1950
  • Szobaszám:4
Gáborné Kóczián Nikolett
+36-(30)-386-0395
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ094143
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Mezőkomárom

Mezőkomáromban eladó egy hangulatos családi ház hatalmas telekkel, ami a település központi részén helyezkedik el.
Aki vidéki hangulatra vágyik, annak tökéletes választás lehet. Gyümölcsfák, veteményeskert, virágoskert és az épület folytatásában nagy méretű, 140 m2-es gazdasági épület található. Kettő autó beállására alkalmas felszíni parkoló, egy kisebb pince is helyet kapott az udvaron.

A lakóépület egy részben felújított, 113 m2 alapterületű, jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 3 Szoba, nappali, konyha étkezővel, fürdőszoba toalettel, 2 tároló helyiséggel rendelkezik. a fűtést norvég fűtőpanelek biztosítják, kiegészítve egy 10 kW-os, szaldós elszámolású napelemrendszerrel, valamint fatüzelésű szobai kandallóval.

A településen megtalálható óvoda, általános iskola, kisboltok, gyógyszertár, orvosi rendelő. Siófok 25 perc alatt elérhető autóval. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető.

Az ingatlan ideális hobbi kertészeknek, 30-40 db gyümölcsfa, szőlő, ribizli, málnabokrok és egy fúrt kút is rendelkezésre áll.

Megtekintési szándék esetén hívjon bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: hz094143 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Mezőkomáromi jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Mezőkomárom oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 42200000 Ft és mivel az alapterülete 113 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 373451 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gáborné Kóczián Nikolett összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Siófok, Fő utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal