Eladó ház Fejér megye 50 millióig (550 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 550 db
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (63548347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 4
Bicskei családi ház eladó! Bicske rendezett utcájában 105 nm hasznos alapterületű családi ház eladóvá vált. a hosszú, vertfal...
38 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (99493689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 3420 m2
Szobaszám: + 1 fél
Kajszibarackos birtok, kis faházzal eladó! Bicske - Galagonyás dombtetőn 3420 nm-es, bekerített gyümölcsös eladó! A gondosan...
18 500 000 HUF
925 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (97742727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 2
Székesfehérvár forgalmas csomópontján eladásra kínálok egy 52 m2-es felújítandó családi házat, 391 m2-es telken. Víz, villany...
33 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (56684236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 2
Zámolyon, Székesfehérvártól 15 km-re eladó egy 60 m2-es parasztház 702 m2-es telken. A településen az egyik legkedvezőbb árú i...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78682545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti, panorámás házikó Bicskén! Bicske Galagonyás IV. Dűlőben eladóvá vált egy meseházikó! 30-40 Éve igényes mesterek ép...
15 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki ikerház hirdetés (47377933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Eladó 100 méterre a Velencei korzótól, Kápolnásnyéken, kb. 450 Nm-es telken, 40 nm-es, 1 szobás, családi ház! Az ingatlan a te...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (37677743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, kétgenerációs családi ház tágas telekkel eladó Perkátán! Perkáta csendes, barátságos település Fejér vármegyében...
23 000 000 HUF
242 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri családi ház hirdetés (35434645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 2
Csendes utcában, központhoz közel! Mór településen megvételre kínálok egy 67 m2-es, vegyes falazatú, részben verandás családi ...
30 000 000 HUF
447 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27335349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 80nm-es családiház Rácalmáson! Ez egy jó környéken lévő csendes utcában elhelyezkedő ingatlan. Két szoba, konyhás....
19 490 000 HUF
243 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohai családi ház hirdetés (56327447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 917 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Mohán! Mindössze 15 perc autóval Székesfehérvártól, vagy 30 perc kerékpárral a kiépített kerékpárúton! Eladás...
40 900 000 HUF
378 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohai családi ház hirdetés (29623194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 917 m2
Szobaszám: 4
40 900 000 HUF
378 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (67653733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kisláng egyik szélső utcájában egy 70 nm-es, amerikai konyha + nappalis, 1 + 2 szobás, vegyes falazatú (80 %-ban tégla) c...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (29738979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1251 m2
Szobaszám: 4
Bakonycsernye festői szépségű, dombos részén, a Bakony lábánál kínálunk eladásra egy 91 négyzetméteres családi házat, amely len...
45 000 000 HUF
494 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (65451973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1251 m2
Szobaszám: 4
45 000 000 HUF
494 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (44247482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel a nyugalom és a lehetőségek otthonát Mezőszentgyörgy csendes utcájában! Ez a 66 nm-es tégla családi ház a béke szig...
36 800 000 HUF
557 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (79646547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2
Bodajkon, a festői Bakony lábánál egy csendes utcában eladó egy felújítandó családi ház. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: a t...
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (84432675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 2
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.