Eladó ház Fejér megye 50 millióig (550 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 550 db
Eladó Szabadegyházai családi ház hirdetés (54538983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szabadegyházán 3 szobás 1993 épült! 785 Nm-es telken, belterületi részen 2 szintes családi ház új külső szige...
50 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (55914478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1775 m2
Szobaszám: 3
🏡 Felújítandó családi ház Lepsényben – kiváló elhelyezkedés, nagy telek Lepsény csendes részén eladó egy 73 nm-es, felújítandó...
23 900 000 HUF
327 397 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (94644559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1197 m2
Szobaszám: 4
Családiház panellakás áráért! Ha a városi élet zajától elvonulna, de mégis közel akar lenni mindenhez, ez a négyszobás lakás id...
26 125 000 HUF
194 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrhidai ikerház hirdetés (45572374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1938 m2
Szobaszám: 4
Két szintes ikerház Úrhidán - csendes helyen várja új tulajdonosát! Eladóvá vált ez a tágas és kényelmes ikerház Úrhidán, amely...
39 900 000 HUF
438 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (72944636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 2
Zámolyon, Székesfehérvártól 15 km-re eladó egy 60 m2-es parasztház 702 m2-es telken. Az épület szerkezete vályog, cserép tetőfe...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csőszi családi ház hirdetés (75382373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2411 m2
Szobaszám: 4
Csősz központjától 500m-re egy 88 nm-es vegyes falazatú családi házat kínálok eladásra! a ház felújítása elkezdődött. Az ingatl...
22 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (76539928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 4
Eladó 148 nm-es családi ház Enying-Balatonbozsokon! Enying-Balatonbozsok csendes, fejlődő részén eladó egy 148 nm-es, tégla ép...
38 000 000 HUF
256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (24752229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 4410 m2
Szobaszám: 2
Enying-Balatonbozsokon 74nm-es, vegyes falazatú családi házat kínálok eladásra! a ház közvetlen a buszmegálló mellet található,...
17 800 000 HUF
240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (22962359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: 1
Új élet Kislángon! Egyedülálló lehetőség! Eladó egy tényleg hatalmas, 4316 négyzetméteres telken egy részben felújított paraszt...
21 900 000 HUF
248 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentágotai családi ház hirdetés (47383699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1788 m2
Szobaszám: 3
Sárszentágotán kínálunk egy varázslatos lehetőséget! Eladó egy 78 négyzetméteres családi ház, amely minden igényt kielégít és k...
23 500 000 HUF
301 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrhidai ikerház hirdetés (93274538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1938 m2
Szobaszám: 4
39 900 000 HUF
438 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (62697524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Csákváron! Eladásra kínálom 1365 nm-es telken fekvő, 60 nm-es családi házat. Az ingatlanban 3 szoba, konyha,...
44 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztúri családi ház hirdetés (74244637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 4
Sárkeresztúr szélén eladó egy szép nagy, 125 nm-es családi ház. Méreteinél és elosztásánál fogva több gyerekes családnak igen k...
41 000 000 HUF
328 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszentgyörgyi családi ház hirdetés (39425864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 4
Mezőszentgyörgy csendes, nyugodt utcájában eladásra kínálok egy 88 nm-es családi házat. a ház kisméretű tégla és Ytong falazatú...
34 900 000 HUF
396 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (48743126)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 2010 m2
Szobaszám: 4
Családi ház eladó Iszkaszentgyörgyön. Eladásra kínálok Iszkaszentgyörgy központjában egy két generációs családi házat. a házhoz...
45 500 000 HUF
342 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Enyingi családi ház hirdetés (81585853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172906 hivatkozási számú enyingi családi ház. Enying központjá...
26 890 000 HUF
199 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (89451934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1996 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagyvenyim Mélykúton, 77 m2-es, vegyes falazatú (vert fal + tégla) családi házat kínálok megvételre! A ház az elmúlt években ...
27 900 000 HUF
362 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári ikerház hirdetés (32463734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172459 hivatkozási számú székesfehérvári ikerház. Eladásra kíná...
42 000 000 HUF
840 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (23973837)