Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Mosonmagyaróvári sorház hirdetés (32626394)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség mosonmagyaróváron – saját kertes sorházi otthon! Mosonmagyaróvár egyik kedvelt városrészében, az autópálya fe...
81 500 000 HUF
867 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztori családi ház hirdetés (23169492)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, prémiumkategóriás 110 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező családi ház Pásztori központi részén, amely 100...
67 500 000 HUF
613 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (53556192)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4
Hogyan válhat egy ingatlan egyszerre otthonná és jövedelemforrássá? Ez a Mosonmagyaróváron található, felújítandó családi ház p...
92 000 000 HUF
516 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (86697772)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 5
Egy otthon, amely alkalmazkodik az életetekhez – nem fordítva. Pontosan ezt az érzést nyújtja ez a modern családi ház Sopron vá...
217 000 000 HUF
1 339 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (31493342)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1403 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Győr-Moson-Sopron vármegyében, Ménfőcsanak városrészében amely az egyik legkedveltebb k...
79 900 000 HUF
624 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni házrész hirdetés (32323338)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Sopronban a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy 2005-ben épült 3 sorház középső, 141 nm-s lakása a hozzátartozó 158 nm kertréss...
135 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (75345744)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Keresi álmai otthonát, ahol a modern design találkozik az alacsony rezsiköltséggel? Megtalálta! Eladásra kínálunk egy 820 nm-s ...
189 000 000 HUF
1 203 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (38933754)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban a Lehár Lakóparkban eladó egy most elkészült ( újépítésű) ikerház egyik fele. Telekrész : 366 nm, a ház kétszintes, b...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni ikerház hirdetés (43442845)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Sopronban csodálatos környezetben, a Felső-Lövérekben eladó egy 867 nm-s telekkel rendelkező kb. 420 Nm-s 1989-ben épült ikerhá...
144 900 000 HUF
724 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágfalvai családi ház hirdetés (86424838)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Soprontól 4 km-re Ágfalván eladó egy 971 nm-s telken levő 2 generációs családi ház. Valójában 2 önálló ház található a telken, ...
156 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágfalvai családi ház hirdetés (44425974)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern Családi Ház Halastóval! ? ? ? ? Sopron közvetlen szomszédságában, Ágfalván eladó egy 1997-ben épült, minden igényt kiel...
102 900 000 HUF
857 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágfalvai családi ház hirdetés (46314261)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított családi fészek Ágfalván – Panel áráért 80 nm-s családi ház! Eladó Ágfalva kedvelt részén, Soprontól mindössze 4 km-...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (17452636)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban az Alsó-Lövérekben eladó egy 480 nm-s telken levő 134 nm-s alápincézett földszintes családi ház. a ház a '70-s évek e...
143 900 000 HUF
1 073 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőrákosi családi ház hirdetés (32495383)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Soprontól 10 km-re Fertőrákoson eladó egy 752 nm-s telken levő, 1976 épült kb. 100 Nm-s családi ház. Egy zárt üveg verandán ker...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (87445844)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban az Ágfalvi úti lakóparkban eladó egy 1238 nm-s telken levő, 2010-ben épült 236 nm-s nagyon igényes családi ház. a ház...
255 000 000 HUF
1 080 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kónyi családi ház hirdetés (44384295)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrtől 20 km-re, az M85-s mellett Kónyban eladó 2600 nm-s telken lévő, '60-s években épült kb. 110 Nm-s, részben alápincézett ...
44 900 000 HUF
408 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kópházai családi ház hirdetés (99433413)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Soprontól 10 km-re Kópházán eladó egy 932 nm-s telken levő '70-s években épült családi ház. a ház földszintjén 4 szoba, főzőfül...
74 000 000 HUF
582 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (53952137)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk ajánlatában : Sopronban a Felsőlöverek egyik legszebb utcájában eladó egy 1055 nm-s telken levő kb. 100 Nm-s ...
160 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vitnyédi családi ház hirdetés (44234723)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kapuvártól 4 km-re, Vitnyéden eladó egy új építésű, könnyűszerkezetes ikerház. Utcafronti rész ( i. Jelű lakás) földszintes, 90...
70 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (43433712)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 276 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Sopronban a Lövérek keleti lábánál eladó egy 877 nm-s parkosított telken levő nettó 165 nm igényes családi ház. Földszinten kli...
189 000 000 HUF
684 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Győr-Moson-Sopron megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Győr-Moson-Sopron megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.