Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Öttevényi családi ház hirdetés (76495364)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Lido Home győri irodája eladásra kínál Öttevényen egy egyedi hangulatú, galériás családi házat, amely minőségi kivitelezéssel é...
149 900 000 HUF
999 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péri családi ház hirdetés (37437524)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 3
Lido Home győri irodája eladásra kínál Pér, csendes, kedvelt részén egy nettó 86 m2-es teljes körűen és igényesen felújított cs...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaszigeti családi ház hirdetés (32437333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Dunasziget egyik legszebb, közvetlen vízparti részén kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező ingatlant, amely ...
207 900 000 HUF
945 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (78893854)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4
Győr Újváros városrészében kínálunk megvételre egy szigetelt, 4 szobás családi házat, amely kiváló alapot nyújt saját otthon ki...
110 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sokorópátkai családi ház hirdetés (47144778)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál Sokorópátka gyönyörű, természetközeli részén, egy felújítandó, rengeteg lehetős...
26 000 000 HUF
282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (87389882)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 3
Prémium családi ház medencével Győr csendes részén – felújított, azonnal KÖLTÖZHETŐ! 9011 Győr - Győrszentiván Ha a nyugalom...
97 500 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (81635349)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 3
Nyugalom szigetére vágyik? Megtalálta! Győrszentiván csendes utcájában keresi új tulajdonosát egy kiváló állapotú 125 m2-es cs...
97 500 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (99396267)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Sopron kertvárosban (Bánfalván) eladó egy 107, 6 m² alapterületű családi ház amely ideális választás lehet családok, Ausztriába...
74 990 000 HUF
700 841 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágfalvai családi ház hirdetés (91649641)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
Ágfalván eladó két szintes családi ház, kerttel, garázzsal. Ha olyan otthont keres, amely nyugodt környezetben található, mégi...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsövényházi családi ház hirdetés (12748672)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál Győrsövényházán egy vályog családi házat, amihez tartozik egy 2000 m²-es telek. A ház b...
11 000 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (42534244)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 7
Luxus apartman eladó Mosonmagyaróváron – a Duna Lakópark egyik legkedveltebb részén! Mosonmagyaróvár prémium lakóövezetében, a...
169 900 000 HUF
824 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (98654566)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 4
Győr Likócs városrészben, egy csendes, hangulatos utcában található, tetőtér beépítéses családi ház. Az alsó szint 90nm, itt 2 ...
92 000 000 HUF
681 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (73446392)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 3
Mosonmagyaróváron frekventált helyen, nagy telekkel felújított családi ház eladó. Mosonmagyaróváron, a város egyik kedvelt, j...
114 990 000 HUF
1 084 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (43256997)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 3
97 500 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (52886474)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 2713 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178598 hivatkozási számú győrsági családi ház. Győrhöz közel cs...
78 000 000 HUF
595 419 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyúli családi ház hirdetés (96122437)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 4
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy 2013-ban épült, modern kialakítású családi házat Nyúl egyik csendes és rendezett utc...
145 990 000 HUF
858 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (79423879)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
92 000 000 HUF
681 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (42825639)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Új Építésű Családi Ház Sopron-Kutyahegy legszebb telkén! Sopron közkedvelt, kertvárosi részén, Kutyahegyen, egyedülálló új épí...
177 000 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (74995533)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2